07 / 10 / 2022

TOKİ Sivas Yenimahalle fiyatlar!

TOKİ Sivas Yenimahalle fiyatlar!

TOKİ Sivas Yenimahalle fiyatlar henüz netleşmedi. Talep örgütlemesi yöntemiyle 184 tane dairenin satışa çıkarıldığı projede başvurular 9 Aralık 2015 tarihi itibariyle başlayacak.TOKİ Sivas Yenimahalle başvuru ücreti kapsamında 500 TL kabul ediliyor. Kura çekiliş tarihi 20 Ocak 2016 olarak belirlenen projede 180 veya 240 ay taksit yapılabiliyor. 


TOKİ Sivas Yenimahalle fiyatlar konutların ihalesi gerçekleştikten sonra belli olacak. Daire tipleri 2 oda 1 salon olarak tasarlanan projede emekli vatandaşlara özel olarak toplamda 184 tane daire satışa sunulacak. 


Talep toplama işlemlerini T.Halk Bankası A.Ş.’nin Sivas'taki tüm yetkili şubelerinin yürüteceği  TOKİ  Sivas Yenimahalle Evleri başvurular 9 Aralık ile 30 Aralık 2015 tarihlerinde kabul edilecek. 


Sivas Yenimahalle TOKİ Konutları başvuru şartları!

1. T.C. vatandaşı olması,

2. Projenin bulunduğu il /ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya projenin bulunduğu il veya ilçe nüfusuna kayıtlı olması,

3. Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve Toplu Konut İdaresinden konut kredisi kullanmamış olması,

4. Kendisine eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı / kat mülkiyetli bağımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun (tarla, bağ, bahçe, köy evi ve işyeri hariç) olmaması,

5. Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3.200 TL olması gerekmektedir (Başvuru sahibinin ve eşinin gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200 TL olması gerekmektedir.) (İstanbul ilinde gelir şartı 3.700 TL olarak uygulanacaktır.).

6. Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir.


Satış duyurusu için tıklayın
Geri Dön