Çukurova Balkon

TOKİ ve Makro İnşaat Gayrimenkul Sertifikası toplantısı 8 Mart'ta!

TOKİ ve Makro İnşaat Gayrimenkul Sertifikası toplantısı 8 Mart'ta! TOKİ ve Makro İnşaat Gayrimenkul Sertifikası toplantısı 8 Mart'ta!

TOKİ ve Makro İnşaat, sektörde bir ilke imza atarak Gayrimenkul Sertifikası projesini hayata geçiriyor. Başbakan Yardımcısı Sayın Nurettin Canikli’nin katılımıyla gerçekleşecek toplantı 8 Mart 2017 tarihinde gerçekleşecek.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


TOKİ ve Makro İnşaat, sektörde bir ilke imza atarak Gayrimenkul Sertifikası projesini hayata geçiriyor. Başbakan Yardımcısı Sayın Nurettin Canikli’nin katılımıyla tanıtılacak sertifikayla birlikte, daire alacak birikimi olmayan ancak gayrimenkul yatırımı gerçekleştirerek kâr etmek isteyen herkes, Başakşehir’de inşa edilen yeni konut projesi Park Mavera 3’te yatırım ortağı olmaya hak kazanacak.


8 Mart Çarşamba günü, Makro İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan ve  TOKİ  Başkanı Mehmet Ergün Turan’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek toplantıya, Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Dr. Vahdettin Ertaş, Borsa İstanbul A.Ş. Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Himmet Karadağ ve Vakıf Yatırım Genel Müdürü Kemal Şahin katılacak.