03 / 10 / 2022

TOKİ'de bu hafta 2 kampanya!

TOKİ'de bu hafta 2 kampanya!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı bu hafta 2 projeyi satışa çıkardı1- Kütahya Merkez İnköy 3. Etap Toplu Konut Uygulaması

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Kütahya Merkez İnköy 3. Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamında 9 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak.

Kütahya Merkez İnköy 3. Etap Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Kütahya Merkez Şubesi olacak. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 20 Mayıs - 30 Haziran 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın yetkili şubeleri tarafından kabul edilecek.

Alanları 119 metrekare olan 3+1 konutlar 120 bin TL ile 142 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Peşinatlar 18 bin TL'den, taksitler ise 512 TL'den başlıyor. Konut bedelinin tamamını peşin ödemek isteyene yüzde 25 indirim uygulanıyor.

Detaylı satış listesi için tıklayın

Fiyat listesi için tıklayın

2- Edirne Merkez - Fırınlarsırtı Toplu Konut Uygulaması

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Edirne Merkez - Fırınlarsırtı Toplu Konut Uygulaması kapsamında stoklarımızda bulunan 7 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak.

Edirne Merkez - Fırınlarsırtı Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Edirne Merkez Şubesi olacak. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları,  17 Mayıs - 30 Haziran 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın yetkili şubeleri tarafından kabul edilecek. Konutlar teslimli olarak satılıyor.

Alanları 106 metrekare olan 3+1 konutlar 100 bin 690 TL ile 114 bin 809 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Peşinatlar 20 bin 138 TL'den, taksitler ise 459 TL'den başlıyor.

Detaylı satış listesi için tıklayın

Fiyat listesi için tıklayın

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Geri Dön