10 / 06 / 2023

TOKİ'den Ankaralılara son dakika ucuz konut müjdesi! Bu tarihi sakın kaçırmayın! Tam 635 konut geliyor!

TOKİ'den Ankaralılara son dakika ucuz konut müjdesi! Bu tarihi sakın kaçırmayın! Tam 635 konut geliyor!

Çalışmalarını son sürat sürdüren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı merakla beklenen Ankara projesinin ihalesini 20 Eylül tarihinde gerçekleştirecek. Çalışmalarını son sürat sürdüren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı merakla beklenen  Ankara  projesi için start verdi.

Dar gelirli aileleri konut sahibi yapmaya devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının resmi internet sitesinde yer alan son dakika bilgisine göre, Ankara TOKi projesi Sincan ilçesinde yükselecek.

TOKİ den Ankaralılara son dakika ucuz konut müjdesi! Bu tarihi sakın kaçırmayın! Tam 635 konut geliyor!

Saraycık Mahallesi'nde inşa edilecek olan TOKİ Ankara Sincan projesinde toplam 635 adet konuta yer verilecek. Yine Toplu Konut İdaresi Başkanlığının resmi internet sitesindeki detaylara göre, söz konusu projede altyapı ve çevre düzenlemesi işi de bulunuyor.

Ankaralıların yüzünü güldüren TOKİ Ankara Sincan Saraycık projesinin yer tesliminden itibaren 600 takvim gününde tamamlanması hedefleniyor.

https://www.ticarethaneistanbul.com/


Geri Dön