Topkapı Avrupa Konutları Kale ofis fiyatları!

Topkapı Avrupa Konutları Kale ofis fiyatları! Topkapı Avrupa Konutları Kale ofis fiyatları!

Firma: Artaş İnşaat

Proje: Avrupa Konutları Kale

Topkapı Avrupa Konutları Kale ofis fiyatları metrekare büyüklüklerine göre değişiyor. Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen proje 599 adet daire, 52 adet ofis ve 30 adet dükkandan oluşuyor.Avrupa Konutları Kale Cevizlibağ'da 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlanan daireler yer alıyor. Proje 37 bin metrekare arsa üzerine yayılıyor. 


Topkapı  Avrupa Konutları Kale  ofis fiyatları konum ve alanlarına bağlı olarak farklılık gösteriyor.  Artaş İnşaat  imzası taşıyan proje 10 katlı 9 blok halinde yükseliyor.


Zeytinburnu Avrupa Konutları Kale'de yer alan dükkanlar 100 - 1182 metrekare, ofisler ise 236 - 1061 metrekare büyüklükte tasarlandı. Lansmanı 26 Mayıs Salı günü yapılacak olan projede banka kredisi kullanılabiliyor.


İstanbul'un Zeytinburnu ilçesine bağlı Cevizlibağ'da inşa edilen Avrupa Konutları Kale'de 599 konut, 52 ofis ve 30 dükkan bulunuyor. Projede sauna, Türk hamamı, yüzme havuzu, oyun alanları, fitness center gibi sosyal alanlara yer veriliyor. 


Topkapı Avrupa Konutları Kale ofis fiyatları 1 milyon 926 bin TL'den, dükkan fiyatları 2 milyon 519 bin TL'den, daire fiyatları ise 641 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 


Avrupa Konutları Kale ulaşım: Maltepe Mah. Londra Asfaltı Cd. No:32 Cevizlibağ - Zeytinburnu / İstanbul


Topkapı Avrupa Konutları Kale satış ofisi 

Telefon: 444 38 25

Web Sitesi: www.avrupakonutlarikale.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor