Topkapı Mağazacılık Ve Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Topkapı Mağazacılık Ve Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! Topkapı Mağazacılık Ve Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Topkapı Mağazacılık Ve Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi Melda Tekoğlu tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. Topkapı Mağazacılık Ve Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Melda Tekoğlu tarafından kuruldu. 

 

Topkapı Mağazacılık Ve Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; Gayrimenkul alış satış ve kiralanması, Her türlü ev tekstil ürünleri ve aksesuarları, mefruşat halı kilim ve hediyelik eşya, elektrikli ev aletleri beyaz eşya vemobilya ve bunları tamamlayıcı ürünleri satışını yapmak üzeretoptan veya perakende mağazalar açmak Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu makine ve tesislerile gayrimenkulleri iktisap etmek, devir ve ferağ etmek, kiraya vermek, kiraya almak, gayrimenkullerin üzerinde irtifağ, istifağ, sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat mülkiyeti ve kat irtifakı tesis etmek, iktisap devir ve ferağetmek, fabrika, depo, satış mağazaları ve idare binaları inşaetmek.


Topkapı Mağazacılık Ve Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi Adres; Ortamahalle Mh.Topkapı Maltepe Cd.Timaş St.N.4/191 Bayrampaşa