Torunlar GYO Paşabahçe projesi ne zaman satışa çıkacak?

Torunlar GYO Paşabahçe projesi ne zaman satışa çıkacak? Torunlar GYO Paşabahçe projesi ne zaman satışa çıkacak?

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Paşabahçe'de hayata geçirecekleri karma projeyle ilgili açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar...

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

 

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun Beykoz Paşabahçe'de hayata geçirecekleri yeni projeleriyle ilgili açıklamalar yaptı.

 

 

AVM'de ustalık projelerinin Mall Of İstanbul, karma ve ofiste ustalık projelerinin Torun Center, konutta ustalık projelerinin 5. Levent olduğunu söyleyen Aziz Torun, otelde ustalık projelerinin Paşabahçe projesi olacağını söyledi.

 

Projede bir otel, yalı daireleri ve 6 adet yalı yer alacağını söyleyen Torun projedeki otelin 2020 yılında hizmete açılacağını söyledi. Torunlar GYO Paşabahçe projesi, otel markası netleştikten sonra satışa çıkacak. 

 

 

Denizin içerisinde 3 bin 500 metrekarelik bir iskelenin de yer alacağı Torunlar GYO Paşabahçe projesi 53 bin 865 metrekare alan üzerinde yükselecek.

Ruhsat 7 Eylül'de alındı

Torunlar Paşabahçe projesinin inşaatının başlayabilmesi için İmar Kanunu hükümleri çerçevesinde alınması gereken "Yapı Ruhsatı" İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden 7 Eylül 2017 tarihinde alındı.

 


Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Paşabahçe arsasının yüzde 100 mülkiyetine sahip. Ayrıca, projenin deniz bölümünde yer alan iskele, rıhtım ve dolgu alanından oluşan 3 bin 935 metrekarelik alanın "kullanma izni sözleşmesi" 2008 yılından itibaren 49 yıllığına Torunlar GYO'ya verildi.

 

Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com