Toskana Orizzonte Konutları iletişim bilgileri!

Toskana Orizzonte Konutları iletişim bilgileri! Toskana Orizzonte Konutları iletişim bilgileri!

Firma: Emaar Türkiye-Arıkan Yapı

Proje: Toskana Orizzonte

Toskana Vadisi'nin 3. fazı olarak hayata geçirilen proje 1 milyon 68 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Toskana Orizzonte Konutları iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0 212 850 83 00 olarak belirlendi.Toplam 450 bin metrekare inşaat alanından meydana gelen projede villa tipleri 3 oda ile 7 oda arasında değişiklik göstererek dizayn edildi. Proje Emaar Türkiye Yapı ile Arıkan Yapı ortaklığıyla yükseliyor.


Lokasyon bilgisi kapsamında proje TEM Otoyolu’na 4.2 kilometre uzaklıkta, Tüyap metrobüs durağına 6.8 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 21 kilometre uzaklıkta bulunuyor.


Sosyal kullanım alanları arasında projede  yarı olimpik kapalı ve açık yüzme havuzu, SPA ve güzellik merkezi, Sağlık Kulübü, kids gym, basketbol ve voleybol sahaları, yürüyüş ve jogging parkurlar, squash ve padel kortları, açık tenis gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.


Toplam 1 milyon 68 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen projede lansmana özel fırsatlar ile satışlarının devam ediyor. Projede banka kredisine uygun ödeme sağlanıyor.


Toskana Vadisi'nin 3. fazı olarak hayata geçirilen proje teslim tarihi olarak ilk etap evleri bu yıl Eylül'de, 2. etabın ise Haziran 2016 yılında yapılması planlanıyor.  Projedeki evlerin fiyatları 625 bin dolardan başlıyor.


Toskana Orizzonte Konutları iletişim bilgileri!

Telefon: 0 212 850 83 00

Web: http://www.toskanavadisi.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor