05 / 02 / 2023

Toskana Vadisi'nde iç mimariyi villa satın alanlar yapabilecek

Toskana Vadisi'nde iç mimariyi villa satın alanlar yapabilecek

Dünyanın en yüksek binası Burj Dubai'nin mimarı, global gayrimenkul geliştirme pazarının bir numaralı şirketi Emaar Properties'in Türkiye'deki ilk yatırımı Toskana Vadisi Evleri, villa-konut projelerine yeni bir boyut kazandırıyor. Toskana Vadisi Evleri sModern, Country ve Klasik Tasarımlar...

Emaar' Properties'in Türkiye yatırımlarını gerçekleştirmek üzere kurduğu Emaar Türkiye, tarafından gerçekleştirilen projede modern, klasik ve country olmak üzere 3 değişik tip mutfak seçeneği sunuluyor. Toskana Vadisi Evleri sakinleri seçtikleri bu üç tip mutfaktan birinde de 5 çeşit tezgah ve 5 farklı renk alternatifinden diledikleri kombinasyonları yapma şansına sahip. Parkeler, yer döşemeleri, banyo seramikleri, kapılar ve opsiyonel aksesuarlarda pek çok farklı alternatifler mevcut

Havuz, şömine, spor odası, asansör, Türk Hamamı, sauna, şarap mahzeni gibi pek çok detayın düşünülerek opsiyonel olarak sunulduğu Toskana Vadisi Evleri'nin büyüklükleri 395 m2'ile 940 m2 arasında değişiyor.

Dünyaca ünlü markalar Toskana mimarisi ile buluşuyor

Toskana Bölgesi'nin mimari ve doğal dokusu ile inşa edilen evlerde İspanyol Porcelanosa seramikler, kapak ve tezgah renk seçim alternatifli Snaidero İtalyan Mutfaklar, Miele beyaz eşyalar, Rehau pencereler, Duravit vitrifiyeler, Hans - Grohe bataryalar, LG klima sistemleri, Viesmann akıllı kombi, renk alternatifli parkeler kullanılıyor.

İstanbul'un yükselen bölgesi Büyükçekmece'de 1,4 milyon m2'lik geniş bir alana yayılan proje, 8 farklı tipte 555 villadan oluşuyor. Squashtan buz patenine kadar çok çeşitli spor tesislerini, restaurant - cafe ve sosyal alanları içinde barındıran Türkiye'nin en büyük villa projesi olma özelliğine sahip Toskana Vadisi Evleri'nde ortak sosyal alan ve bahçeler toplamı 1,274 milyon m2. Ralph Lauren, Minotti, Casa Milano gibi markaların ürünleri ile özenle hazırlanan örnek Toskana Vadisi Evleri Ağustos ayından bu yana ziyarete açık.

TOSKANA VADİSİ PROJESİ'NİN KÜNYESİ

Lokasyon: Büyükçekmece, İstanbul

Proje Sahibi: Emaar Türkiye

Proje Mimarı: JZMK - California / AE Mimarlık - İstanbul

Arazi Alanı: 1.400.000 m2

Ortak alanlar ve bahçeler toplamı: 1.274.000 m2

Toplam Konut Adedi: 555

Konut Tipleri: 8 farklı tip

Konut Büyüklükleri: 395 m2 ile 940 m2arasında değişen alternatifler

Emaar Türkiye Merkez Ofis: 0212 329 28 00

Emaar Türkiye Toskana Vadisi Evleri Satış Ofisi: 0212 889 10 00

Emaar
Geri Dön