27 / 01 / 2023

Toya Yapı Avcılar Toya Vista'da 12 ay 900 lira taksitle!

Toya Yapı Avcılar Toya Vista'da 12 ay 900 lira taksitle!

Firma: Toya Grubu

Proje: Toya Vista

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Toya Yapı’nın Avcılar’ın merkezindeki projesi Toya Vista’da %1 peşinat ile 1 yıl taksit erteleme veya ilk 12 ay 900 TL taksit ödeme ile konut sahibi olma fırsatı sunuluyor.Toya Yapı’nın Avcılar’ın merkezinde inşa ettiği modern mimari yapısıyla dikkat çeken Toya Vista’da konforlu ve güvenilir bir yaşam sunuluyor. Toya ayrıcalığı ile yılın ilk kampanyasından faydalanarak Toya Vista’da ev sahibi olmak isteyenlerin hayalleri Ağustos 2014’te Toya Vista’da başlayacak yaşam ile gerçekleşiyor.  

Toya, %1 peşinat ve 120 aya kadar taksitli ödeme kolaylığının yanında  1 yıl taksit erteleme imkanı veya ilk 12 ay 900 TL’den başlayan taksit ödeme seçeneği ile sunduğu yılın ilk kampanyası ile Toya Vista’da daire sahibi olmayı  kolaylaştırıyor.

Yeni Yılda Yeni Yaşam: Deniz önünüzde, göl arkanızda, yaşam ayaklarınızın altında

Toya Vista, modern mimari yapısı, ev sahiplerinin her türlü ihtiyacına cevap veren tasarımı, Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarası ile benzersiz bir hayatın kapılarını aralıyor. Maksimum konforda, manzaradan ve gün ışığından en verimli yararlanılacak şekilde tasarlananan Toya Vista’da 99 m² ile 162 m² arasında değişen büyüklüklerde 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Toya Vista’daki dairelerin  iç kapıları ve mutfak dolaplarında lake kaplama tercih edilirken banyo ve mutfakta birinci sınıf  seramik kaplama kullanılıyor. Projede yaşam Ağustos 2014’te başlıyor.

Deniz manzarasına karşı spor yapın

Toya Vista’nın 15’inci katında konumlandırılan sosyal tesislerde deniz ve göl manzarası ayaklarınızın altına seriliyor. Sağlıklı bir yaşamın sürekliliği için fitness center,  buhar banyoları ve açık havuz gibi sosyal tesislerin yer aldığı  Toya Vista’da yaklaşık 3 bin metrekare yeşil alan yer alıyor.  Toya Vista sakinleri, kafeterya, çocuk oyun parkı, aktivite alanları, peyzaj ve dinlenme alanlarıyla yaşama alanlarından uzaklaşmadan hoşça vakit geçirme imkanına sahip oluyor.

Ulaşım kolaylığı

E-5'e ve Avcılar metrobüs durağına yürüme mesafesinde bulunan Toya Vista, Avcılar İDO iskelesine 5 dakika, İstanbul Atatürk Havalimanı'na 10 dakikalık mesafede bulunuyor.  Toya Vista  sakinleri günümüzün en büyük problemi ulaşım sorununu yaşamıyor. 

www.toyavista.com


projeye sor

Geri Dön