01 / 12 / 2022

Toyota Camry 1 milyon liradan fazla zamlandı! İşte 29 Eylül 2022 fiyat listesi…

Toyota Camry 1 milyon liradan fazla zamlandı! İşte 29 Eylül 2022 fiyat listesi…

Toyota’nın 1982 yılından beridir ürettiği Camry’nin eylül ayı fiyatları yayımlandı. Fiyat listesinde Camry’nin son bir yılda 1 milyon liradan fazla zamlandığı gözlendi. İşte, Toyota Camry’nin 29 Eylül 2022 fiyat listesi…Toyota Camry 1 milyon liradan fazla zamlandı! İşte 29 Eylül 2022 fiyat listesi…

Dış tasarımı ve yere daha yakın tasarımıyla Toyota Camry, geniş bir görüş açısı sağlıyor.

Toyota Camry, şık görüntüsü, 18 inç işlenmiş alüminyum alaşımlı jantları ve deri döşemeleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Sağlam bir dinamik yenilikçilik temeli üzerine kurulan Toyota’nın Yeni Camry Hibrit modeli, benzeri görülmemiş sürüş deneyimi için yüksek performansı, yakıt verimliliğini ve düşük CO₂ emisyonunu bir arada sunuyor.

Toyota Camry Sedan, güçten ve tarzdan ödün vermeden daha verimli ve daha temiz bir sürüş sağlıyor. 2,5 litrelik kendi kendini şarj eden ve sessiz çalışan benzinli hibrit motorla güçlendirilen bu mühendislik başarısı, düşük hızlarda yüksek miktarda tork, daha yüksek hızlarda ise benzersiz güç ile daha hızlı tepki ve kolay hızlanma sunuyor.

Tasarruflu yakıt tüketimiyle rakiplerinin bir adım önüne geçen Toyota Camry Hibrit, 2.5 Hibrit Passion e-CVT motoruyla performansı da zirveye taşıyor.

Peki Toyota Camry’nin teknik özellikleri neler? İşte, Toyota Camry’nin teknik özellikleri ve 29 Eylül 2022 fiyat listesi…
Geri Dön