Trabzon Altunkaynak Vakfıkebir daire fiyatları!

Trabzon Altunkaynak Vakfıkebir daire fiyatları!


Firma: Altunkaynak İnşaat

Proje: Altunkaynak Vakfıkebir Evleri


Altunkaynak Vakfıkebir projesinde toplam 143 daireden oluşuyor. Projedeki dairelerin alanları 165 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiyor. Trabzon Altunkaynak Vakfıkebir daire fiyatları haberimizde yer alıyor.


Trabzon Altunkaynak Vakfıkebir projesi 6 bin 500 metrekare alanda yükseliyor. 4 blok şeklinde yükselen projede toplam 143 adet daire yer alıyor. Proje Altunkaynak İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.


Trabzon Altunkaynak Vakfıkebir projesinde dairelerin cepheleri deniz veya orman manzaralı olarak planlandı. Proje plaja 200 metre kadar uzaklıkta yer alıyor. 


Trabzon Altunkaynak Vakfıkebir projesinde dairelerin alanları 165 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiyor. Projedeki daireler 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.


Trabzon Altunkaynak Vakfıkebir projesinde sosyal seçenek olarak sauna, kapalı otopark, spor salonları, çocuk parkı, kamelya ve yürüyüş yolları bulunuyor. Projede ödeme seçenekleri olarak banka kredili ve faizsiz taksit imkanı da sağlıyor.


Trabzon Altunkaynak Vakfıkebir daire fiyatları!

Birinci bloktaki dairelerin 2016 yılının başında teslim edilmesi planlanan projede minimum fiyat 135 bin TL iken maksimum fiyatlar 240 bin TL' ye kadar yükseliyor.


Trabzon Altunkaynak Vakfıkebir iletişim

Adres: 731 Sk. No:73 Vakfıkebir/TRABZON

Tel: 0462 841 59 61

Web: info@altunkaynakinsaatltd.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor