Trendist Ataşehir Residence!

Trendist Ataşehir Residence!


Firma: K Yapı ve Solid İnşaat

Proje: Trendist Ataşehir


K Yapı ve Solid İnşaat imzası ile hayata geçirilen Trendist Ataşehir Residence projesinde daire fiyatları 320 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor.


Trendist Ataşehir Residence projesi İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir'de yükseliyor. Toplamda 820 adet daireden meydana gelen proje 8 katlı 13 blok ve 13 katlı 3 kule halinde hayata geçiriliyor.


Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 10 dakikalık mesafede yer alacak olan  Trendist Ataşehir  Evleri 110 dönümlük arazisi olan Ataşehir Kent Parkı'n yanı başında bulunuyor.


Trendist Ataşehir Residence projesinin içerisinde; pilates-yoga salonu, çocuk oyun alanı, masaj odası, basketbol sahası,  fitness center, tenis kortu, sauna, güvenlik, otopark, yüzme havuzu, buhar odası ve güneşlenme terası gibi sosyal olanaklar mevcut.


Trendist Ataşehir 'in ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinatta kalan tutar banka kredisi ile ödenebiliyor. Banka kredisi ile 120 aya kadar vade yapılabilen projede yüzde 1 KDV oranı uygulaması yapılıyor.


Trendist Ataşehir Residence fiyatlar!

Stüdyo daireler 320 bin TL'den,

1 oda 1 salon daireler 329 bin TL'den,

2 oda 1 salon daireler 536 bin TL'den,

4 oda 1 salon daireler 904 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


Trendist Ataşehir Evleri nerede?

Adres: Ataşehir Bulvarı No:19 Ataşehir /  İstanbul 


Trendist Ataşehir iletişim

Telefon: 0216 455 33 33 

Web: http://www.trendistatasehir.com/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor