Tual Artı projesinde ön talep toplanıyor!

Tual Artı projesinde ön talep toplanıyor! Tual Artı projesinde ön talep toplanıyor!

Firma: Dağ Mühendislik

Proje: Tual Artı

Dağ Mühendislik tarafından Tuzla'da hayata geçirilen Tual Artı projesinde ön talep toplanıyor. İnşaat çalışmalarının henüz başlamadığı projede 220 daire ve 165 ticari alan yer alacak...


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) güvencesi ve Dağ Mühendislik imzası ile hayata geçirilen  Tual Artı  projesinde ön talep toplanıyor. 

Tual Artı ne zaman satışa çıkacak?

Tual Artı projesinde satışlar henüz başlamadı ve ne zaman başlayacağı henüz belli değil. "Burada kazanç var!" sloganı ile tanıtılan projde konutlar, ofisleri, 160 odalı otel, alışveriş caddesi ve mağazalar yer alıyor. 

Tuzla'da 10 bin 998 metrekare alan üzerinde hayata geçirilecek Tual Artı projesi 29 milyon 270 bin 460 liraya mal olacak. Projede 220 darei, 165 ticari ünite bulunuyor. Projedeli dairelerin tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. 

Tuzla Tual Artı projesi 3 blok olarak yükseliyor. Projenin A bloğunda otel+ticari alanlar, B bloğunda ticari alanlar ve C bloğunda ise konut+ticari alanlar yer alıyor. Projede teslimler inşaat çalışmalarının başlamasından 36 ay sonra gerçekleştirilecek.

Tel: 444 9 213
Web: http://www.tualarti.com/

Tual Artı Tuzla ile 220 daire ve 165 iş yeri geliyor! Yeni proje!
 


projeye sor