Dekon Luna projesinde ön talep toplanıyor!

Dekon Luna projesinde ön talep toplanıyor!

Firma: Dekon İnşaat

Proje: Dekon Luna

Dekon İnşaat, Finans Merkezi bölgesinde yepyeni bir proje hayata geçiriyor. Dekon Luna projesinde ön talep toplanıyor.Dekon İnşaat imzasıyla İstanbul Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde hayata geçirilecek olan Dekon Luna projesi zemin + 14 kat ve 90 daireden meydana gelecek. 


Tek blok olarak yükselecek olan Dekon Luna projesinde açık havuz, kapalı otopark ve  balkonlu daire opsiyonu bulunuyor.


1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon satılık daire alternatiflerinin yer alacağı Dekon Luna projesindeki dairelerin alanları 51 metrekare ile 116 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 


Dekon Luna projesinde ön satış dönemine özel yüzde 5 peşinat vererek + yüzde 5 indirim veya peşin ödemelerde yüzde 10 + yüzde 5 indirim ile ödemeler yapılabiliyor. 


Dekon Luna görselleri:


Dekon Luna projesinde ön talep toplanıyor!


Dekon Luna projesinde ön talep toplanıyor!


Dekon Luna projesinde ön talep toplanıyor!


Dekon Luna projesinde ön talep toplanıyor!Dekon İnşaat hakkında:

2005 yılında İstanbul'da kurulan Dekon İnşaat, bugüne kadar yaklaşık 3 bin konut teslim etti. Cevdet Erdem'in yönetim kurulu başkanlığında kurulan şirket, çağdaş ve konforlu yaşam alanları ile dikkat çekiyor. Doğu Ataşehir'de inşa ettiği ilk projesi olan Meritlife Göl Konakları'nı Kasım 2006’da teslim eden Dekon İnşaat, sırasıyla Sempre Vita Konakları'nı Aralık 2007'de, Sempre Era Konakları'nı Şubat 2008'de, Meritlife Bulvar'ı Mart 2009'da, Meritlife Park'ı Haziran 2009'da ve Hayat Meritlife projesini ise Kasım 2012'de yatırımcısına teslim etti. Geçtiğimiz yıl dört bloktan oluşan Dekon Silva'yı, bu yıl da home office projesi olan Dekon Plus'ı tamamlayıp teslim etti.  Dekon İnşaat  şimdi Dekon Luna projesinde ön talep toplamaya başladı. 


Dekon Luna iletişim:

Web: www.dekonluna.com

Tel: 0216 364 00 08

Öznur YASLI / Emlakkulisi.com


projeye sor