25 / 06 / 2022

Dekon Luna fiyat

Dekon Luna fiyat

Dekon İnşaat, Dekon Suadiye Ametist, Dekon Senkron ve Dekon Luna projeleriyle farklı zevk, ihtiyaç ve bütçelere hitap ediyor.

Dekon Luna projesinde ön talep toplanıyor!

Dekon İnşaat, Finans Merkezi bölgesinde yepyeni bir proje hayata geçiriyor. Dekon Luna projesinde ön talep toplanıyor.

Dekon İnşaat projelerinde bahar kampanyası!

Dekon İnşaat’ın 2019 yılında teslim edilecek projeleri Dekon Senkron ve Dekon Luna, Ataşehir Finans Merkezi Bölgesi’nde gerek yatırım, gerekse oturum için konut arayanları bekliyor.  

Dekon Luna ne zaman teslim?

Dekon Luna projesi Dekon İnşaat tarafından İstanbul Finans Merkezi bölgesinde inşa ediliyor. Peki Dekon Luna ne zaman teslim edilecek?

Ümraniye Dekon Luna fiyat 2018!

2019 Ağustos ayında teslim edilmesi hedeflenen Dekon Luna Evleri'nde peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulanıyor..

Dekon Luna 340 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta!

Dekon İnşaat tarafından, İstanbul Finans Merkezi bölgesinde hayata geçirilen Dekon Luna projesinde satışlar devam ediyor. Dekon Luna'da 3410 bin TL'ye 1+1 daire sahibi olunabiliyor.

Dekon Silva fiyat listesi 2018!

Dairelerin hemen teslim edildiği Dekon Silva'da son 15 daire için satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 340 bin TL'den başlıyor..

Dekon Suadiye Ametist fiyat listesi 2018!

İlk etabının 2016 yılının sonunda teslim edildiği Dekon Suadiye Ametist projesinde ikinci etap teslimleri ise 2017'de gerçekleşti. Projedeki son 18 adet kalan hemen teslim daire alıcılarını bekliyor..

Dekon Luna güncel fiyat listesi 2017!

Dekon Luna güncel fiyat listesi 2017 kapsamında daireler 315 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor...

Dekon Luna fiyat listesi!

2019 yılında teslim edilecek olan Dekon Luna fiyat listesi 315 bin TL'den başlıyor. Proje 90 adet daireden meydana geliyor.

Dekon Luna'da avantajlı ön satışlar için son günler!

Dekon İnşaat’ın Finans Merkezi’nin yanında hayata geçirdiği Dekon Luna’da avantajlı ön satışlarda son günler yaşanıyor.

Dekon İnşaat'tan her ihtiyaca uygun 3 farklı proje!

Dekon İnşaat, Dekon Suadiye Ametist, Dekon Senkron ve Dekon Luna projeleriyle farklı zevk, ihtiyaç ve bütçelere hitap ediyor.

Dekon İnşaat'ın iki projesinde 36 ay sıfır faiz imkanı!

Dekon İnşaat, İstanbul Finans Merkezi'ne komşu iki ayrı proje hayata geçiriyor. Dekon Senkron ve Dekon Luna projelerinin 2019 yılında sahiplerine teslim edilecek.

Dekon Luna Konutları iletişim!

Dekon İnşaat imzası taşıyan Dekon Luna projesinde peşin ödemelerde yüzde 10 + yüzde 5 indirim sağlanıyor. Proje 14 katlı tek blok olarak yükseliyor...

Dekon Luna Evleri satılık!

Tamamı peşin ödemelere yüzde 10+yüzde 5 indirim sağlanan Ümraniye Dekon Luna projesi 90 adet daireden meydana geliyor. Dekon Luna Evleri satılık daire seçenekleri haberimizin içinde yer alıyor.

Dekon Luna fiyat Haberi

Dekon Luna fiyat

Dekon İnşaat, üç farklı projesiyle, farklı ihtiyaç ve bütçelere hitap ediyor. Dekon İnşaat tarafından yapımı tamamlanan ve oturumun başladığı Dekon Suadiye Ametist’in yanı sıra, 2019 yılında teslim edilecek Dekon Senkron ve Dekon Luna da gerek yatırım, gerekse oturmak için konut arayanları bekliyor.


1-Dekon Suadiye Ametist Bağdat Caddesi’nin Nadir Site Projelerinden

Bağdat Caddesi’nin nadir site konseptli projelerinden olan Dekon Suadiye Ametist’in en büyük özelliği olan eşsiz deniz manzarasının yanı sıra, jakuzili açık yüzme havuzu, spor salonu, kafesi, zen bahçesi, çocuk oyun odası ve parkı, çok amaçlı spor alanları, iki katlı kapalı otoparkı, 24 saat güvenliği, sanat galerisi ve toplantı salonu daire sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Bağdat Caddesi’ne 350 metre mesafede bulunan Dekon Suadiye Ametist, metro durağı, Marmaray istasyonu ve İDO İskelesi...