Türkiye’ye yatırım yapan gurbetçiler çok doğru bir iş yaptı!

Türkiye’ye yatırım yapan gurbetçiler çok doğru bir iş yaptı! Türkiye’ye yatırım yapan gurbetçiler çok doğru bir iş yaptı!

Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz, "Gayrimenkul alarak Türkiye’de yatırım yapan gurbetçilerimiz hem memleketleri için hem de kendileri için çok doğru bir iş yaptı" dedi...

Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz, Evim Türkiye Fuarı'nı değerlendirdi. 

Ülkemizdeki prestijli gayrimenkul projeleri Almanya’da Avrupalı vatandaşlarımızla buluştu. Bizde Yılmaz İnşaat olarak 45 yıllık tecrübemizle Galatasaray arsası üzerinde Emlak Konut GYO güvencesiyle geliştirdiğimiz villa projemiz “Düşler Vadisi Riva”yı gurbetçi vatandaşlarımıza tanıtma fırsatı bulduk. İstanbul’un doğayla içe içe bölgesi Riva’da yükselen projemize Evim Türkiye fuarını ziyaret eden gurbetçi vatandaşlarımızın büyük ilgi gösterdi. Gayrimenkul alarak Türkiye’de yatırım yapan gurbetçilerimiz hem memleketleri için hem de kendileri için çok doğru bir iş yaptı. Avrupalı vatandaşlarımızın vergilerinin düşük, yaşam standartlarının yüksek olduğu Türkiye’de ülkesine bağlılığından dolayı doğdukları topraklara yatırım yapması bizleri mutlu etti. Avrupa’da yeni fuarlarla bu iş birlikteliğinin büyüyeceğini, konut satışlarının artacağını şimdiden söyleyebiliriz.”