TURYAP`a depreme dayanıksız evi ver, Misstanbul veya Dreamcity`den depreme dayanıklı yeni evi al!

TURYAP`a depreme dayanıksız evi ver, Misstanbul veya Dreamcity`den depreme dayanıklı yeni evi al!

TURYAP, Türkiye'nin ilk geniş kapsamlı takas kampanyasını bugün resmen başlattı. Evi, işyeri, ofis, arsa ve tarlası olana yepyeni bir konut veriyor. İlk etapta 2 konut projesi bu iş için ayrıldı. Kampanya tüm Türkiye için geçerli.Emlak sektörünün öncü kuruluşlarından TURYAP, ev sahibi olmak isteyenlere müthiş bir fırsat sunuyor. Türkiye'nin neresinde olursa olsun, ister tarla, ister dükkan, ister arsa, ister miras kalan bir eviniz varsa, konut sahibi olabilirsiniz. İstanbul'da Misstanbul ve Çerkezköy DreamCity projeleri, bu iş için ayrıldı.

Tarlanı verip yeni ev al

TURYAP; eski ev, tarla neyiniz varsa onu satıp karşılığında ev veriyor. İlk etapta 2 konut projesini kapsayacak uygulama, zamanla genişletilecek.

Emlak şirketi TURYAP, ev sahibi olmak isteyenler için yepyeni bir model ortaya koydu. Türkiye'nin neresinde olursa olsun, ister tarla, ister dükkan, ister arsa, ister atadan kalma eski ev, ne tür gayrimenkule sahip olunursa olunsun, isteyenlere yeni konut sahibi olma fırsatı veriliyor. Elinizdeki gayrimenkulü alıp satışa çıkaran TURYAP, gayrimenkulün satılmasının ardından size, İstanbul Başakşehir Misstanbul ve Çerkezköy DreamCity projelerinden ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Satılan gayrimenkulünüzün değeri, almak istediğiniz evi karşılamıyorsa da TURYAP, çeşitli bankalarla yaptığı anlaşmalar doğrultusunda kredi almanız konusunda da yardımcı oluyor. Uygulamanın 2 projeyle sınırlı kalmayacağını söyleyen yetkililer, kısa süre içerisinde Türkiye'deki tüm projeleri kapsayacağını belirtti. Sistemle ilgili olarak TURYAP yetkilileri bugün bir basın toplantısı yaparak kamuoyunu bilgilendirecek.

Kampanya kapsamında konutların ve işyerlerinin tapusunun kat mülkiyeti, kat irtifakı veya ortak tapu olması önemli değil. Takasa konu olan evin depreme dayanıklı olması gerekmiyor.