13 / 08 / 2022

Ünlü ekonomist Meriç Köyatası doların neden düşmeyeceğini madde madde anlatı! Döviz hesabı olanlar dikkat

Ünlü ekonomist Meriç Köyatası doların neden düşmeyeceğini madde madde anlatı! Döviz hesabı olanlar dikkat

Ekonomist Meriç Köyatası son videosunda dolar kurunun ve enflasyonun neden düşmeyeceğini anlattı.Dolarla ilgili isabetli tahminleriyle tanınan ünlü ekonomist Meriç Köyatası,  hem dolar kurunun hem de enflasyonun neden düşmeyeceğini Youtube kanalında yayınladığı son videosunda takipçilerine açıkladı.
Son videosunun uzun süre güncelliğini koruyacağını belirten Köyatası, Türkiye’nin bir enflasyon-devalüasyon sarmalına girdiğini, iktidarın ekonomi politikalarını değiştirse dahi güven vermeyeceğini ileri sürdü. 

ENFLASYON-DEVALÜASYON SARMALINA GİRDİ

YouTube kanalında yayımladığı videoda dolar kurunun Türkiye'de neden düşmeyeceğini anlatan ekonomist Meriç Köyatası şu ifadeleri kullandı:

"Bugün Pazar ama bu video uzun süre güncelliğini koruyacak türden bir video. Dolar neden düşmez Türkiye'de? Türkiye'de ekonomi bir enflasyon-devalüasyon sarmalına girdi. Bu hükümet olduğu sürece ve politikalar sürdüğü sürece -kaldı ki bu hükümet politika değiştirse de artık güvenilirliği, inandırıcılığı kalmadı- Türkiye'de dolar da düşmez, enflasyon da düşmez. Şimdi, Türkiye'de dolar neden düşmez, madde madde anlatacağım.

Ünlü ekonomist Meriç Köyatası doların neden düşmeyeceğini madde madde anlatı! Döviz hesabı olanlar dikkatSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.