Uplife Kadıköy'de 100 ay yüzde sıfır faiz fırsatı!

Uplife Kadıköy'de 100 ay yüzde sıfır faiz fırsatı! Uplife Kadıköy'de 100 ay yüzde sıfır faiz fırsatı!

Firma: Teknik Yapı

Proje: Uplife Kadıköy

Uplife Kadıköy'de 100 ay yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Teknik Yapı tarafından inşa edilen projede 830 lüks rezidans daire ve 25 adet mağaza yer alıyor.Uplife Kadıköy projesi 22-23 katlı dört blok olarak tasarlandı. 1+1'den 3+1'e kadar daire alternatiflerinin sunulduğu projede daire alanları 57 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor.

 

Teknik Yapı imzasıyla yükselen proje 830 lüks rezidans daire ve 25 adet mağazadan oluşuyor. 

 

Arsa alanı 16 bin metrekare olan Uplife Kadıköy projesinde sauna, otopark, yüzme havuzu, spor alanı, çocuk oyun alanı, fitness yer alıyor. 

 

2019 yılında teslim edilecek Uplife Kadıköy "Aradığın ev bu ev" sloganıyla tanıtılıyor. Kişiye özel ödeme planı hazırlanan projede 100 ay yüzde sıfır faiz fırsatı sağlanıyor. 


İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'e bağlı Fikirtepe'de kentsel dönüşüm kapsamında yükselen Uplife Kadıköy'de fiyatlar 526 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. 
 

Kadıköy’e 3, Bağdat Caddesi’ne 7 dakika uzaklıkta bulunan projeye bölgeye eklenecek finüküler hattı ve metro bağlantısıyla birlikte Uplife Kadıköy’e metrobüs,  Marmaray  ve deniz bağlantısı ile de ulaşılabiliyor. 

 

Tel: 444 10 08  


Web: http://www.uplifekadikoy.com
Ezgi Delibeyoğlu/Emlakkulisi.com
 


projeye sor