Vaillant Türkiye İK ekibine 4. İnsana Saygı Ödülü verildi!

Vaillant Türkiye İK ekibine 4. İnsana Saygı Ödülü verildi! Vaillant Türkiye İK ekibine 4. İnsana Saygı Ödülü verildi!

Vaillant Group Türkiye, kariyer.net ana sponsorluğunda düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde aldığı ödülle, aralıksız olarak dördüncü kez "İnsana Saygı Ödülü"nün sahibi oldu.Vaillant Group Türkiye İK ekibi, yenilikçi uygulamalara ve başarılı çalışmalara damga vurmaya devam ediyor. kariyer.net'in aday başvurularını yanıtlama, en çok başvuru alma ve en çok istihdam yaratma kriterlerini başarıyla yerine getiren Vaillant Group Türkiye İK ekibi, İnsana Saygı Ödülü"nü bu yıl 4. kez kazandı.


Isıtma-soğutma sektörünün öncü markalarını bünyesinde bulunduran Vaillant Group Türkiye, kariyer.net ana sponsorluğunda düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde aldığı ödülle, aralıksız olarak dördüncü kez "İnsana Saygı Ödülü"nün sahibi oldu. Vaillant Group Türkiye bu ödüle; aday başvurularını yüzde yüz yanıtlama, en çok başvuru alma ve en çok istihdam yaratma kriterlerini yerine getirdiği için layık bulundu. Vaillant Group Türkiye İnsan Kaynakları ekibinden Çağdaş Ovayolu ve Ece Cansu Aydın, 17 Şubat günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törenle "2015 İnsana Saygı Ödülü"nü Kariyer.net Kıdemli Özel Müşteriler Yöneticisi, Tayfun Toprak’ın elinden aldı.


Kariyer.net, her yıl düzenlediği İnsana Saygı Ödülleri için şirketleri bu yıl; en az 200 bin iş başvurusu almış olması, başvuru cevaplama süresinin 21 günden önce tamamlanması, cevap oranının %99 ve üzerinde olması ile en az 50 kişiye istihdam yaratılması kriterlerine göre değerlendirdi.


Vaillant Group Türkiye İK ekibi; 2015 yılında aldığı 61 bin 998 başvuru sayısı, başvurulara en fazla 5 gün içerisinde ve %100 yanıt veren çalışmaları ve 2015 yılında Kariyer.net sitesinden yapılan başvurulardan 69 kişiye daha istihdam yarattığı için bu kriterleri fazlasıyla yerine getirmiş oldu.


İK ekibi bu başarıya ulaşmak için yıl boyunca her gün düzenli olarak kariyer.net sitesindeki ilanlarını güncelledi, başvuruları kısa sürede ve düzenli olarak uygun mektuplarla cevapladı ve işe aldığı her adayı kariyer.net üzerinden "işe alındı" ibaresiyle etiketledi.