28 / 01 / 2023

Vakıfbank, Garanti, İş Bankası derken Kuveyt Türk resmen açıkladı! 31 Ekim'e kadar uzatıldı! Başvurana 5 bin TL!

Vakıfbank, Garanti, İş Bankası derken Kuveyt Türk resmen açıkladı! 31 Ekim'e kadar uzatıldı! Başvurana 5 bin TL!

Kuveyt Türk vade farksız 5 bin TL'ye varan faizsiz kredi kampanyasını başlattı. Nakit ihtiyacı olan vatandaşların heyecanla beklediği kampanyanın son günü 31 Ekim olarak açıklandı. İşte detaylar...Kuveyt Türk, vade farksız 5 bin Türk Lirası'na kadar varan ihtiyaç kredisini müşterilerine sundu. Kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşların Kuveyt Türk Mobil’den İhtiyaç Kart başvurusu yapması gerekiyor. 

Vakıfbank, Garanti, İş Bankası derken Kuveyt Türk resmen açıkladı! 31 Ekim e kadar uzatıldı! Başvurana 5 bin TL! 

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bankaların faizsiz kredi kampanyalarını araştırıyor. Kuveyt Türk, 2 ay ertelemeli ve faizsiz kredi desteğiyle nakit ihtiyacı olanların yüzünü güldürüyor. 

Peki Kuveyt Türk Vade Farksız İhtiyaç Finansman fırsatından nasıl yararlanılabilir? Kuveyt Türk Vade Farksız İhtiyaç Kredisi nasıl alınır? İşte Kuveyt Türk Vade Farksız İhtiyaç Finansman ile ile ilgili tüm merak edilenler...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön