05 / 02 / 2023

Vakıfbank'tan müjde geldi! Hemen bakın, geç kalmayın!

Vakıfbank'tan müjde geldi! Hemen bakın, geç kalmayın!

Peş peşe gelen zamlar yüzünden vatandaşlar, indirim ve promosyon aramaya başladı. Pek çok banka da müşterilerine özel kampanyalar sunmaya başladı. Bunlardan biri Vakıfbank'tan geldi! İşte ayrıntılar...UYGULAMA VE SMS İLE BAŞVURU!

Kampanyaya katılmak için  kayıtlı Vakıfbank cep  numaranızdan "GIDA" yazıp  boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635'e gönderebilir veya VakıfBank Mobil'e "Cepte Kazan" ile katılabilirsiniz. 

Katılım için gönderilen bir kısa mesaj, tüm operatörlerin kendi tarifeleriyle 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir. 

Fiziksel lokasyonda ve internet üzerinden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır. 

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil edilmeyecek.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 5 Ekim 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 5 Kasım 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 6 Kasım 2022 tarihinde geri alınacak.

Alışverişlerin WORLD POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Cepte Kazan “Durumunu Kontrol Et”-“Geçerli Harcamalar” ekranında kampanya dahilinde yapılan ilk işlemden sonraki geçerli işlemler gösterilmektedir.

Express Card sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahip.

Ziraat Bankası'ndan müjde geldi! 16 Ekim'e kadar başvuran herkese anında hediye!
İş Bankası'ndan müjde! Tam 500 TL'ye varan MaxiPuan! 31 Ekim'e kadar hemen başvurun! Sakın kaçırmayın!
Dolar 1.5 gün sonra bu kadar olacak! Analistler peş peşe açıkladı! Hemen bakmayan, bin pişman!Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön