Varyap Meridian'de 323 bin TL'ye!

Varyap Meridian'de 323 bin TL'ye!2010 yılında Londrada dünyanın en iyimimari projesi seçilen Varyap Meridian, güneşin batışını dış cephesinde hissettirecek. 16 rengin kullanıldığı dış cephede tasarım, renklerin birbiri arasında kaybolarak gökyüzüne yükselmesiyle gerçekleşiyor


Türkiyede bir ilk Bu uygulamayla projede, Türkiyede bir ilk daha gerçekleştirdi. Binanın teraslarında kullanılan cam korkuluklar ile de görsel algının kesintiye uğramadan maksimum düzeyde hissedilmesi sağlandı. Görsel keyif yaratacak şeffaf renkli camlar, düşük ısı geçirgenlik katsayısı ile iç ortamın dış hava soğuğuyla arasında iyi bir yalıtım seviyesi sağlayarak ısı kayıplarını en aza indiriyor.

Benzerini de yapacağız

İstanbul, Ataşehirdeki Varyap Meridian ile kalıplaşmış çizgiler den uzak r enkli dış cephe tasarımı ile tanışacak. İnşaatın yüzde 50si tamamlanan projenin 105 bin metrekarelik dış cephesinin yüzde 40ı, katlar da tam tur dönen şeffaf camdan oluşuyor. Panel sistemi ile imal edilen cephenin dolu alanları ise renkli alüminyum lambri paneller ile kaplanıyor. Varyap Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Varlıbaş, projenin son etabı olan Grand Towerın kısa sürede yüzde 50sinin satıldığını söyledi. Yeşil bina konseptli bu projenin bir benzerinin Doğu Ataşehirde başlayacağını anlatan Varlıbaş, 1,5 milyar dolarlık yeni projede ünlü markaların yer alacağı bir cadde de olacak diye konuştu.

Renkli camlarla yalıtım sunuyor

Varyap Meridian, her katında, kesilmeden dönen vizyon cam öğesi ve kat birleşimlerinde yükselip alçalarak cepheye hareket kazandıran renkli lambri profiller kullanıldı. Birden çok renk iç içe kullanılarak cepheye canlı doku kazandırıldı. Camlar, verimli gölgelemenin etkisiyle, ısınan dış havayla iç ortamın ısınmasını engelliyor.

1+1ler tükendi

Projenin son etabındaki Grand Towerda 1+1 daireler tükendi. 12 ve 19. katlar blok olarak satıldı. Satışı süren dairelerin liste fiyat aralığı ise 323 bin lira ile 2 milyon 102 bin lira arasında değişiyor.
Bugün/Selma Şenol

216 444 40 30

www.varyap.com.tr

info@varyap.com.tr

http://www.varyapmeridian.com/