Versus Dragos projesi geliyor!

Versus Dragos projesi geliyor! Versus Dragos projesi geliyor!

Firma: Resim Yapı ve Gayrimenkul

Proje: Versus Dragos

Kartal Dragos'ta 2 blokta toplamda 114 daireli olarak yükselecek Versus Dragos projesi, Resim Yapı ve Gayrimenkul imzası taşıyor. Projede daireler 2019'da teslim edilecek...

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

Versus Dragos Projesi,  Resim Yapı ve Gayrimenkul  tarafından hayata geçiriliyor. Kartal Dragos'ta konumlandırılan projede toplamda 114 daireye yer veriliyor.


Versus Dragos'ta 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dubleks daire seçeneklerine yer veriliyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri ise 74 metrekare ile 290 metrekare arasında değişiyor.


İki blok halinde dizayn edilen Versus Dragos'ta A blokta 51 adet, B blokta ise 63 adet daireye bulunuyor.8 bin metrekare arsa büyüklüğüne sahip Versus Dragos Projesinde bloklar 25 ve 26 katlı olarak yükseliyor.


Projede lansman fiyatları 358 bin TL'den başlıyor. Firma bünyesinde kişiye özel ödeme planı ile ev sahibi olunabiliyor.


Dairelerin 2019 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Projede çevre düzenlemesi, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu, fitness center, barbekü ve koru alanları, yürüyüş parkurları gibi sosyal alanlara yer veriliyor.Kordonboyu Mahallesi'nde yer alan Versus Dragos, Adalar ve Marmara Denizi manzarasına hakim. Projenin temeli önümüzdeki haftalarda atılacak. 
Satış Ofisi iletişim

Adres: Tekel Cad. Işıl Sok. No:14 D:37 Rahmanlar Kartal İSTANBUL

Telefon: +90 (216) 906 0404

Web: http://www.versusdragos.com/


Işıl Seren KESKİN/Emlakkulisi.com

projeye sor