30 / 03 / 2023

Vestfrost Vf 5220 F Enerji  Buzdolabı en uygun fiyata nerede satılıyor? Fiyatları nedir? 31 Ocak 2023 fiyat listesi

Vestfrost Vf 5220 F Enerji  Buzdolabı en uygun fiyata nerede satılıyor? Fiyatları nedir? 31 Ocak 2023 fiyat listesi

Vestfrost buzdolabı gelişmiş teknolojisiyle tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor.  Vestfrost Vf 5220 F Enerji  Buzdolabı en uygun fiyata nerede satılıyor? Fiyatları nedir? 31 Ocak 2023 fiyat listesi
Buzdolapları her evde mutfaklarda yer alan olmazsa olmaz beyaz eşyalardan biridir. Geniş hacme sahip sağlam ve uzun süre dayanıklı olması vestfrost buzdolaplarının çokça tercih edilmesinin sebeplerindendir. Buzdolabın enerji sınıfı, genişliği, boyutları, elektrik tüketim değerleri ve dondurma kapasitesi gibi genel özelliklere sahip olması ev hanımlarının beğenisini kazanıyor. Güvenli bir kullanım imkanı sunan vestrost buzdolabı elektrik kesildiğinde oluşabilecek maddi zararın önüne geçiyor.

VESTFROST BUZDOLABI ÖZELLİKLERİ

  • Ofis tipi Vestfrost mini buzdolabı çeşitleri kullanım alanına uygun yapısıyla küçük alanlar için ideal bir perfomans hizmeti sunuyor.
  • Mini model olmasına rağmen geniş iç hacim sunması ve düşük enerji tüketimi yapması tüketiciyi memnun eden özelliklerdendir. 
  • Düşük ses seviyesi ve nitelikli soğutma – dondurma özellikleri verimliliğin yüksek olmasına neden oluyor.
  • Ayrıca buzdolabı modellerinin iç bölmesinde yer alan raf arası boşlukların ideal aralıkta olması, kapı içine yerleştirilen özel raflar ve şişe rafları büyüklü küçüklü gıdaların rahatlıkla muhafaza yerleştirilmesini sağlıyor. 
  • Vestfrost buzdolabı No-Frost teknolojisini içeren modelleri ile buzlanma ve karlanma sorunlarını bertaraf ediyor, böylece zahmetsiz bir kullanım imkanı sunuyor. 
  • Elektrik kesilmesi durumunda belli bir süre saklama nitelikli derin dondurucu çeşitleri hem yiyeceklerin bozulması sonucunda oluşabilecek maddi zararın önüne geçiyor.

Peki ürünün teknik özellikleri ve fiyat listesi nedir?
Geri Dön