Victoria Yasemin Uras kimdir?

Victoria Yasemin Uras kimdir?Paramount Hotel'in ilk sahibi Atilla Uras'ın kızı Victoria Yasemin Uras kimdir? Victoria Yasemin Uras daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Victoria Yasemin Uras'ın  biyografisi...


Paramount Hotel'in ilk sahibi Atilla Uras'ın kızı Victoria Yasemin Uras kimdir? Victoria Yasemin Uras daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Victoria Yasemin Uras'ın  biyografisi...

Victoria Yasemin Uras kimdir?

Victoria Yasemin Uras kimdir?
Marmarabank’ın eski Yönetim Kurulu Başkanı ve Paramount Hotel'in ilk sahibi Atilla Uras'ın en büyük kızı Victoria Yasemin Uras, Amerika'da dünyaya geldi. 

61 yaşında olan Victoria Yasemin Uras, Paramount Hotel'in 4'te 1 hissesinin sahibi. Yasemin Uras, daha önce 2018 yılında vefat eden babası Atilla Uras'ın nüfustaki bilinenden daha yüksek olduğu ve akıl sağlığı nedeni ile vesayet altına alınması gerektiği için mahkemeye başvuru yaptığı haberleriyle gündeme gelmişti. 

Babasının mirasından men ettiği Victoria Yasemin Uras, şimdilerde ''Cihan Ekşioğlu otelimize tankla girdi'' haberleriyle gündeme geldi. 

Paramount Hotel'in sahibi hangi Atilla Uras?

Atilla Uras kimdir?

Atilla Uras iki kızını mirasından men etti!