Atilla Uras kimdir?

Atilla Uras kimdir?Paramount Hotel'in ilk sahibi Atilla Uras kimdir? Atilla Uras daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Atilla Uras'ın biyografisi...


Paramount Hotel'in ilk sahibi Atilla Uras kimdir? Atilla Uras daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Atilla Uras'ın biyografisi...

Atilla Uras kimdir?

Atilla Uras kimdir?

Paramount Hotel'i 2012 yılında toplamda 110 dönümlük arazi üzerinde hayata geçiren Atilla Uras kızlarıyla yaşadığı miras kavgasıyla sık sık gündeme gelmişti.

Atilla Uras'ın kızları Victoria Yasemin Uras ve Nilüfer Uras, akıl sağlığı yerinde olmadığı iddiasıyla Atilla Uras’ın vesayet altına alınması için İstanbul 3. Sulh Hukuk Mahkemesi’ne dava açmıştı. Atilla Uras’ın son hamlesi, iki kızını da mirastan men etmek oldu. Uras, Nilüfer ve Victoria Yasemin Uras’ı ve altsoylarını, müstakbel mirasçılarını mirasından men etti. Rusya ile ticaret yapan ve Paramount Hotel'i inşa eden Atilla Uras 2018 yılında, 81 yaşındayken yaşamını yitirdi. 

Atilla Uras, 26 Haziran 2018 tarihinde hayatını kaybetti. Nüfustaki bilinenden daha yüksek olduğu ve akıl sağlığı nedeni ile vesayet altına alınması gerektiği için mahkemeye başvurdukları haberleri ile gündeme gelen Uras'ın 4 çocuğu bulunuyor.

Paramount Hotel'in sahibi hangi Atilla Uras?

Atilla Uras hayatını kaybetti!

Atilla Uras iki kızını mirasından men etti!