Virgül Yapı Ve Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

 Virgül Yapı Ve Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Virgül Yapı Ve Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Emre Günüç tarafından kuruldu. 


Virgül Yapı Ve Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Emre Günüç tarafından kuruldu. 

Virgül Yapı Ve Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-İnşaat malzemeleri, demir, bakır, kum, çakıl, mıcır, çimento, kireç, tuğla, kiremit, seramik, çini, fayans, karo,mozaik mamulleri, tuğla, taş, mermer, yer döşemeleri, boya, nalburiye malzemelerinin toptan ve perakende olarak alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak, bayilikler ve mümessillikler almak, kendine bağlı bayilikler kurmak. 2- Her nevi inşaat ve nalburiye malzemelerinin alet, edevatının iç ve dış ticaretini yapmak. 3- Her türlü nalburiye işleri yapmak. 4- Fayans, yer karosu, lavabo, tuvalet, banyo küveti, armatür, su bataryaları gibi banyo ve mutfak aksesuarlarının alım satımını, ithalat ve ihracatını yapmak. 5- Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak. 6- Her türlü mimarlık hizmetleri vermek, şehir ve imar planları hazırlamak, uygulamalarını yapmak. 7- Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak. 8- Dekorasyonla ilgili spor salonlarının saha çizimi, boya, parke ve cam cila,duvar kağıdı, halıfleks, asma tavan-kartonpiyer, fayans-kalebodur, su ve elektrik tesisatı,çatı tadilat işleri yapmak. 9- Her türlü tesislerin mobilya dekorasyon işlerini yapmak, taahhütlerde bulunmak. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul ve motorlu taşıt alabilir, satabilir, kiralar, kiraya verir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulları üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edilebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir. Şirketin amacı ile ilgili olarak marka ihtira beratı, ustalık (know-how) ve diğer sınai mülkiyet hakları iktisap etmek devir ve ferağ etmek bunlar üzerinde lisans anlaşmaları yapmak. Şirket faaliyet konularına giren işleri yapan hakiki ve hükmi şahıslarla ortak girişimlerde bulunabilir, mevcut ticari işletmelere iştirak edebilir ve onların hisselerini ve tahvillerini ve diğer menkul kıymetleri aracılık yapmamak kaydıyla alabilir satabilir.

Adres: Yakuplu Mah.67.Sk.Konut Ap. No:4/13 Beylikdüzü