Vitrifiye ColorIsvea serisi ile banyolara yazı getiriyor!

Vitrifiye ColorIsvea serisi ile banyolara yazı getiriyor! Vitrifiye ColorIsvea serisi ile banyolara yazı getiriyor!

Vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinin lider markası İtalyan ISVEA; rengarenk alternatifler sunan ColorIsvea Serisi lavabo ve klozetler ile tekdokunuşta banyolara yazı getiriyor.Vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinin lider markası İtalyan ISVEA; rengarenk alternatifler sunan ColorIsvea Serisi lavabo ve klozetler ile tekdokunuşta banyolara yazı getiriyor.


 Banyolardaki tasarım anlayışına ilham vermek, özgün ve sıra dışı banyolar yaratmak amacıyla oluşturulan ColorIsvea renkleri, günümüz trendlerini yansıtan farklı tonlardaki renk paleti ile banyolara sıradanlıktan uzak farklı bir soluk getiriyor. Yaza girerken planlanan değişikliklerde  ColorIsvea, rengarenk lavabo ve klozetleri ile banyolara enerji ve hayat katıyor.


 Beyaz ve siyahın yanı sıra mavigriden pudraya, kremden vizona varıncaya kadar göz alıcı opak renklerin kullanıldığı ColorIsvea serisi lavabolar; aynı zamanda bronz, altın ve platin renklerde metalik uygulama seçeneği de sunuyor. Rengarenk lavabolar ile uyumlu klozetlerin ise beyaz, krem, vizon ve siyah renkleri mevcut.

 

Baharın gelişi ile banyolarını yenilemek isteyenler için ColorIsvea, her tarzda ve renkte banyoya uyum sağlayabilecek opak renkleri ile yuvarlak ve dikdörtgen formlu çanak; metalik renkleri ile de sütun ayaklı ve tezgah üstü lavabo olarak müşterilerin beğenisine sunuluyor. Opak lavabolar ile aynı renkte uygulanan seramik bas-aç lavabo süzgeçleri de ColorIsvea ile tam bir bütünlük sağlıyor.