W Roof Kurtköy!

W Roof Kurtköy! W Roof Kurtköy!

Firma: Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı

Proje: W Roof

w Roof Evlerinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor. W Roof Kurtköy Evlerinde konut fiyatları henüz belirlenmedi. Fiyatlar belirlendiğinde www.emlakkulisi.com sitesinde bulabilirsiniz.17 bin metrekare arsa alanına sahip olabilen W Roof projesi lokasyon olarak İstanbul'un Pendik ilçesine bağlı olan Kurtköy bölgesinde konumlandırılıyor. 


Erguvan İnşaat ve Demirbaş İnşaat tarafından hayata geçirilen W Roof Kurtköy projesi toplamda 214 adet daireden meydana geliyor. 


W Roof Kurtköy Konutlarında 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde konut alternatifleri tasarlandı.


Kurtköy W Roof teslim tarihi kapsamında konutlar 16 ay sonra sahiplerine teslim edilecek. W Roof satılık daire fiyatları henüz belirlenmedi.


W Roof Kurtköy Evlerinin içinde kapalı otopark, sauna, yüzme havuzu, buhar banyosu, spor alanları, gibi sosyal donatılar mevcut durumda.


Kurtköy W Roof satış ofisi ile 0216 702 18 18 no'lu telefon numarasından iletişime geçebilir ve proje hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


W Roof iletişim bilgisi:

Telefon: 0216 702 18 18

Web Adresi: www.erguvaninsaat.com

Safiye ŞİMŞAK/Emlakkulisi.com


projeye sor