West Side İstanbul Konutları ulaşım!

West Side İstanbul Konutları ulaşım! West Side İstanbul Konutları ulaşım!

Firma: Şahinler Holding-Mutlu İnşaat

Proje: West Side İstanbul

Daire ve dükkanlardan oluşan West Side İstanbul projesi 600 milyon TL yatırım bedeline sahip. Proje İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde hayata geçiriliyor. İşte West Side İstanbul Konutları ulaşım bilgileri...Toplam 1.155 tane daire ve 166 tane dükkandan meydana gelen Beylikdüzü Westside İstanbul'da daire fiyatları 190 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje 73 bin 800 metrekare alan üzerinde yükseliyor.


West Side İstanbul Konutları ulaşım bilgileri haberimizin devamında bulunuyor. Projede dairelerin alanları 40 ile 210 metrekare, dükkanların ise 20 ile 1.323 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 


Beylikdüzü West Side İstanbul'da kamelyalar, 800 araçlık otopark, 3 adet fitness center, açık/kapalı spor alanları, sauna, Türk hamamları, 4 adet açık- 3 adet kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları yürüyüş parkuru gibi sosyal imkanlara yer veriliyor.


Şahinler Holding ve Mutlu İnşaat imzası ile inşa edilen West Side Beylikdüzü Konutları stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerinden oluşuyor. 


Daire teslimlerinin 2017 yılı Mart ayında gerçekleşmesi öngörülen Westside İstanbul'da satışlar devam ediyor. Projede dükkan fiyatları ise 500 bin TL'den başlıyor. 


West Side İstanbul Konutları ulaşım!

Adres: Barış Mahallesi, Mehmetçik Caddesi, No:10 Beylikdüzü / İstanbul  


Westside İstanbul iletişim

Telefon: (0212) 871 41 02

Web adresi: www.westsideistanbul.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor