26 / 11 / 2022

Westside İstanbul Emlak Fuarı'nda müşterileriyle buluşuyor!

Westside İstanbul Emlak Fuarı'nda müşterileriyle buluşuyor!

Westside İstanbul, 5 – 8 Aralık’ta düzenlenen Emlak Fuarı’nda müşterileriyle buluşuyor. Satışların başlamasıyla birlikte yoğun ilgi gören projenin daireleri hızla sahiplerini bulurken, Emlak Fuarı’ndaki standında da satışlar devam edecek...İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü’nün yeni projesi Westside İstanbul, CNR’da düzenlenen Emlak Fuarı 2013’te yerini aldı.


Türkiye’deki lansmanı öncesinde Dubai Cityscape Fuarı’nda yabancı yatırımcılara tanıtılan Westside İstanbul, Emlak Fuarı’nda da yerini aldı.


Dubai’de Arap yatırımcıların büyük ilgisini gören proje, bu yıl körfez ülkelerinden yatırımcıların da ziyaret ettiği fuarda yabancı yatırımcıların ilgisini görüyor.


131 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışların devam ettiği projenin Emlak Fuarı’ndaki standında da daire sahibi olmak mümkün.


İnşaa edildiği bölgeye büyük değer kazandıracak proje, iş dünyasının önemli gruplarından Şahinler Holding ile inşaat sektörünün köklü firmalarından Uzman İnşaat – Beyaz İnşaat – Mutlu İnşaat – Mes Turkuaz ve Mes İnşaat ortak girişimiyle hayat buluyor.


Şahinler Holding’in arsası üzerinde inşasına başlanan Westside İstanbul’da, ön satış döneminde gelen taleple birlikte projenin satışa sunulan bölümünün % 30’u sahiplerini buldu.


Proje alanının 30 bin metrekaresinin peyzaja ayrıldığı Westside İstanbul’da sosyal yaşam alanlarına geniş yer veriliyor.


BÖLGENİN EN DEĞERLİ NOKTASI


Üç yanını çevreleyen Beylikdüzü Korusu’yla öne çıkan Westside İstanbul, şehrin ana ulaşım akslarından E5 Otoyolu’nun ve Metrobüs’ün bitişiğinde yükseliyor.


Bölgenin en değerli noktasında inşasına başlanan Westside İstanbul 500 milyon TL’lik yatırımla hayata geçiriliyor.


73.800 m2 arsa üzerinde konumlandırılan Westside İstanbul’da, çeşitli büyüklüklere sahip stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 40 m2 ile 213 m2 arasında değiştiği proje, alanların en verimli şekilde kullanılabilmesi üzerine tasarlandı.


1.152 konuttan oluşan Westside İstanbul, proje bünyesinde yer alan 24 bin m2’lik mağazalarıyla da bölgenin yeni çekim merkezlerinden biri haline geliyor.


Son dönemde yapılan yatırımlarla büyük değer kazanan Beylikdüzü’nün en gözde noktasında konumlandırılan Westside İstanbul, Atatürk Havalimanı’na, şehrin en büyük fuar alanı TÜYAP’a, AVM’lere, hastanelere ve özel üniversitelere kısa mesafede yer alıyor.

Geri Dön