Westside İstanbul teslim tarihi!

Westside İstanbul teslim tarihi!


Firma: Şahinler Holding-Mutlu İnşaat

Proje: West Side İstanbul


Şahinler Holding ve Mutlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Westside İstanbul 'da 1.155 adet konutun yanı sıra 166 adet cadde dükkanı da yer alıyor. İşte Westside İstanbul teslim tarihi...


Westside İstanbul teslim tarihi bilgisinden önce kısaca projeden bahsedelim. İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde yükselen proje 73 bin 800 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.


Stüdyodan 4 oda 1 salona kadar farklı daire seçeneklerinden oluşan Westside İstanbul Evleri 258 bin 587 metrekare inşaat alanından oluşuyor. Projede yer alan konutların alanları 40 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor.


Westside İstanbul cadde dükkanlarının metrekare birim fiyatı 10 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede yer alan dükkanlar 20 metrekare ile 1.323 metrekare arasında değişen alanlara sahip. 


Yüzde 5 peşinat ile ödeme yapılabilen Westside İstanbul Beylikdüzü 'nde 36 ay vade farksız taksit imkanı da sağlanıyor. Projede peşin alımlarda ise yüzde 7 indirim uygulanıyor. 


Atatürk Havaalanı'na 10 dakika, E-5'e sıfır konumda, okul, üniversite, AVM, hastane ve TÜYAP fuar alanına yürüme mesafesinde yer alan Westside İstanbul 'da daire fiyatları 156 bin lira ile 848 bin lira arasında değişiyor. 


Westside İstanbul teslim tarihi 2017 yılı Mart ayı olarak belirlendi. Projede Türk hamamları, açık/kapalı spor alanları, yürüyüş parkuru, saunalar, yaklaşık 1800 araçlık otopark, 3 adet fitness center, 4 adet açık- 3 adet kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kamelyalar gibi sosyal alanlar mevcut. 


Westside İstanbul iletişim

Telefon: (0212) 871 41 02

Web adresi: www.westsideistanbul.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor