Yakuplu Deniz İstanbul Mercan Evleri iletişim!

Yakuplu Deniz İstanbul Mercan Evleri iletişim! Yakuplu Deniz İstanbul Mercan Evleri iletişim!

Firma: Keleşoğlu İnşaat

Proje: Deniz İstanbul Mercan Konakları

Yakuplu Deniz İstanbul Mercan Evleri iletişim için 444 41 51 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Teslim tarihi 2017 yılı olarak belirlenen proje Keleşoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.Deniz İstanbul Mercan Konakları Beylikdüzü Yakuplu'da yükseliyor. Projede dairelerin büyüklükleri 82 ile 211 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 


Yakuplu Deniz İstanbul Mercan Evleri iletişim için satış ofisi ile 444 41 51 telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz. Projede 2+1 daire fiyatları 520 bin TL'den başlıyor. 


Konutların  1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildiği Deniz İstanbul Mercan etabında teslimlerin Kasım 2017 tarihinde yapılması öngörülüyor. Projede banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor. 


Beylikdüzü Deniz İstanbul Mercan Konutları deniz otobüsü iskelesine 7 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 17 kilometre, Taksim'e 30 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor. 


Keleşoğlu İnşaat imzası taşıyan Deniz İstanbul Mercan Konakları'nın sosyal alanları; mağaza, kafe-restorankumsal, su sporları merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzlarından oluşuyor. 


Deniz İstanbul Mercan Konakları ulaşım: Marmara Mahallesi. Ulusum Caddesi. No:4/1 Yakuplu Beylikdüzü/İSTANBUL 


Yakuplu Deniz İstanbul Mercan Evleri iletişim

Telefon : 444 41 51

Web: http://www.kelesogluholding.com/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor