Yalova Thermal Palace Devremülk iletişim!

Yalova Thermal Palace Devremülk iletişim!3 etap şeklinde inşa edilen projede daire tipleri 1+0'dan 3+1'e kadar değişiyor. Yalova Thermal Palace Devremülk iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0 216 386 91 61 olarak belirlendi.


Donatı alanları arasında projede cilt,saç ve vücut bakımı, sauna , jakuzi, tuz rehabilitasyon odası  dünya masajları, terapiler, geleneksel Türk Hamamı gibi imkanlar yer alıyor.


Toplam  56 bin 673 metrekare arsa alanı üzerine yayılan proje 6 oda 1 salon gibi villa tipi daireler de yer alıyor. Proje Yalova'nın Termal ilçesi Akköy mevkiinde yükseliyor. 


Daire seçenekleri arasında stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlanan projede daire fiyatları devre ve daire büyüklüğüne göre fiyat aralıkları değişiyor.


Projede ortak alanları arasında açık-kapalı yüzme havuzları, özel havuzlar, sosyal alanlar, spor merkezleri de aktif olarak kullanılabiliyor.


Devremülk fiyatlarının 12 bin TL'den başlayan projede villa tipi fiyatları ise 20 bin TL ile 60 bin TL arasında değişiyor. Projede 60 aya kadar vade imkanı bulunuyor.


Yalova Thermal Palace Devremülk iletişim!

Tel: +90 216 386 91 61 

web: www.yalovathermalpalace.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com