Yapılaşma Başkentlilerin şehir kavramını şekillendirecek!

Yapılaşma Başkentlilerin şehir kavramını şekillendirecek!Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tabak, Ankara’nın gelişimini sürdürdüğünü ve artık merkez kavramının da değiştiğini anlattı. Tabak, “Yaşamkent, Çayyolu ve Temelli istikametine doğru ilerleyen yapılaşma, ilerleyen dönemde Başkentlilerin şehir kavramını şekillendirecek” diye konuştu.


Ankara’nın gelişen ulaşım ağının, konut seçiminde ve bölge tercihinde etkili olduğunun altını çizen Önder Tabak “Ulaşım ağının gelişmesi ile birlikte, Başkentliler hayallerindeki konutlara erişme şansına da sahip oldu. Çayyolu istikametine doğru ilerleyen yapılaşma ve lüks konut projeleri şehrin geleceğinin nasıl ilerlediğinin bir göstergesi. Ankaralılar şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzak, lüks ve güvenlikli bir sitede yaşamak istiyor ve bu talepleri doğrultusunda Çayyolu, Temelli ve Yaşamkent gibi yeni yerleşim bölgelerinde gayrimenkul yapımı büyük bir hız kazanmış durumda” diye konuştu.


Geleceğin Ankara'sı Çayyolu


Çayyolu’nun Ankara’nın en nezih bölgelerinden biri olduğunu anlatan Tabak, her türlü sosyal donatıyı içinde bulunduran bölgenin gün geçtikçe daha fazla değerleneceğinin altını çizdi. Tabak sözlerine şunları ekledi: “Ankara’nın gelişen bölgelerinden Çayyolu, hızla değer kazanan ve gelişen bir lokasyon. Eşsiz konumu ve yaşam kalitesiyle hem oturum hem de yatırımcıların gözdesi diyebilirim. Önemli olan doğru projeyi, doğru yerde hayata geçirebilmek. Özellikle Çayyolu büyük bir değişim içerisine girdi. Bu “dış şehre” ulaşan metro, merkez ile bağlantısını daimi kılarken, imara açılan cazip arsalar da yatırımcıların dikkatini özellikle bu bölgeye yoğunlaştırmalarına imkan sağladı. Okul ve iş hayatını rahat ve huzurlu yaşamla birleştiren Çayyolu geleceğin Ankara’sını temsil edecek gibi duruyor.”


Wind  Ankara  fark yaratıyor


Ankara’nın en gözde yerleşim yerleri arasında yer alan Çayyolu, son yıllarda konut sahibi olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği lokasyonlar içerisinde yer alıyor. Park Caddesi adı verilen, keyifli sosyal alanların bulunduğu popüler cadde de, Ankara’ya değer katan yerler arasında gösteriliyor. Park caddesinin hemen girişinde bulunan; Voga Mobilya A.Ş ve Taha İnşaat Adi Ortaklığı ile tamamlanma aşamasına gelen Wind Ankara ise muadilleri arasında isminden en çok söz ettiren proje olarak dikkat çekiyor. 1 adet kule içerisinde 19 daire ve müstakil villa konsepti ile 14 yerleşim alanı bulunan proje, toplamda 33 konuttan oluşuyor.