16 / 08 / 2022

Yatırımcıların gözdesi gümüş! Gümüşün gramı bugün kaç lira? 8 Nisan 2022 son dakika gümüş fiyatları...

Yatırımcıların gözdesi gümüş! Gümüşün gramı bugün kaç lira? 8 Nisan 2022 son dakika gümüş fiyatları...

Yatırımcılar tarafından son zamanlarda gümüşe olan ilgi bir hayli yükseldi. Yatırımcılar önceden en kıymetli metal olarak sadece altına yatırım yaparken, son zamanlarda gümüşe yatırım yapanların sayısı yükselmeye başladı. Peki gümüş bugün kaç lira oldu? 8 Nisan 2022 gümüş fiyatları...Yatırımcıların gözdesi gümüş! Gümüşün gramı bugün kaç lira? 8 Nisan 2022 son dakika gümüş fiyatları...

Son zamanlarda çok tercig edilmeyen başlayan gözde yatırım aracı gümüş almak isteyenler ve yatırımını gümüşten yana yapmak isteyenler gümüşün gramının bugün kaç lira olduğunu merak ediyor. Gümüş konusu pandemi sürecinde gündeme çok gelmiş, zirve seviyelere yükselerek yatırımcısına kazandırmayı başarmıştı. O günden sonra da yatırımcısına kazandırmaya devam eden gümüşte son zamanlarda talep fazlalaştı. Hal böyle olunca yatırımcılar ve takı almak isteyenler gümüş fiyatlarını araştırır oldu. Peki gümüş bugün ne kadar oldu? 8 Nisan 2022 gümüş fiyatları...

Gümüşün gramı saat 19:35 itibariyle alış fiyatı 11,66 lira, satış fiyatı ise 12,01 lira seviyesinde işlem görüyor. Gümüşün ons fiyatı ise kapanışta 24,72 dolar oldu.

 Yatırımcıların gözdesi gümüş! Gümüşün gramı bugün kaç lira? 8 Nisan 2022 son dakika gümüş fiyatları...

YATIRIMCILARIN GÖZDESİ

Gümüşe olan ilgi gittikçe artıyor. Bunun altında çeşitli nedenler bulunmakta. Bunlardan ilki ve en önemlisi altın fiyatlarının çok yükselmesi ve yatırım yapmak isteyenlerin ellerindeki parayı kıymetli bir metale yatırarak değer kazanmasını  beklemek. Altın alamayan yatırımcılar parasını kıymetli metal olan gümüşe yapıyor. İkinci bir neden ise, gümüşün de en az altın kadar önemli bir yatırım aracı olduğu gerçeği unutumamalıdır.

Gümüş fiyatları şu günlerde altında olduğu gibi dalgalanmalar yaşıyor. Gündemin etkisi ile yön arayışında olan gümüş gümüş bugün yükselişe geçti. Peki gümüş bugün kaç lira oldu? Gümüş fiyatları açılışta kaç liraseviyesinde işlem gördü?  Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.