''Yatırımın Fırsat Günleri'' BEST Gayrimenkul 14 Fuarı'nda!

''Yatırımın Fırsat Günleri'' BEST Gayrimenkul 14 Fuarı'nda!

Türkiye'nin en büyük fuar organizasyonu markalarından biri olan Bileşim, gayrimenkul sektörünün önemli firmalarını bir araya getirecek yepyeni bir fuar düzenliyor. İstanbul Kongre Merkezi'nde 22-25 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek...Türkiye'nin en büyük fuar organizasyonu markalarından biri olan Bileşim, gayrimenkul sektörünün önemli firmalarını bir araya getirecek yepyeni bir fuar düzenliyor. İstanbul Kongre Merkezi'nde 22-25 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek.


Best Gayrimenkul 14 Fuarı, sektör oyuncularını yatırımcıyla buluşturacak önemli bir platform olmayı hedefliyor. "Yatırımın Fırsat Günleri" mottosuyla düzenlenen fuar kapsamında yatırımcılar, bugüne kadar hayata geçirilen fuarlardan farklı olarak özel indirimler, ekstra vadeler gibi firmaların sunacağı pek çok avantajdan da yararlanabilecekler. Yatırımcıların yanı sıra nihai tüketiciye de hitap eden fuarda satış işlemleri tamamlanabilecek, kredilendirme hizmetleri verilecek. Fuar ayrıca sektörün ana konularına eğilen panellere de ev sahipliği yapacak.BEST Gayrimenkul 14 Fuarı'nı, gayrimenkul sektörünün talebi üzerine ve İnşaat Dünyası Dergisi'nin katkılarıyla düzenlediklerini belirten Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Üstün, fuarcılık konusundaki deneyimlerini gayrimenkul sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda değerlendireceklerini ifade ediyor. Üstün, "Gayrimenkul sektöründe kızışan rekabet, artan tüketici talepleri, ekonomik dengeler, yönetmelikler, sertifikalar ve markalaşma gibi pek çok dinamiğin ortasında gerçekleştirilen konut ve ofis projeleri, arsa alım satımları alıcılar için kaotik görünüyor. BEST Gayrimenkul 14 Fuarı ile yatırımcıya alternatifleri gözden geçirme olanağı ile uygun koşulları optimum sürede sunmayı ve sağlıklı bir satın alma fırsatı vermeyi hedefliyoruz. Bu kapsamda çok yaygın olarak nihai tüketicinin ilgisini çekecek çalışmalar da yürütüyoruz" diyor.


Rusya, İngiltere, Avrupa Birliği, Körfez ve Orta Doğu ülkelerinden yatırımcılar izleyecek


Gayrimenkul sektörünün yatırımcıyla buluşma platformu olmayı hedefleyen BEST Gayrimenkul 14 Fuarı, yurtiçinmde gerçekleştirilen projeleri Türkiye'den ve pek çok ülkeden yatırımcılar ve nihai tüketiciyle buluşturacak.Hedeflerinin fuara her yıl daha geniş bir uluslararası katılım sağlamak olduğunu söyleyen Mustafa Üstün, "Bu yıl fuarımızı Rusya, İngiltere, Avrupa Birliği, Körfez ve Orta Doğu ülkelerinden pek çok yatırımcının izlemesini bekliyoruz. Her yıl uluslararası katılımı daha da genişletmeyi hedefliyoruz" dedi.


Kentsel dönüşüm ve sektörel beklentiler panellerde ele alınacak


Fuar kapsamında sektörün gündemine oturan konular çerçevesinde iki gün serecek paneller düzenlenecek. 23 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleştirilecek "Kentsel Dönüşümde Yeni Arayışlar Paneli" nin yanı sıra 23 Mayıs 2014 tarihinde "Emlak Sektörünün 2014 Beklentileri Paneli" sektörün deneyimli ve saygın isimlerine söz verecek. Şehir Plancısı Faruk Göksu'nun oturum başkanlığını üstleneceği  "Kentsel Dönüşümde Yeni Arayışlar" paneline Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü Başkanı Avukat Ali Yüksel, NEF Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur ve Kentsel Strateji ortaklarından Sıla Akalp konuşmacı olarak katılacak. REIDIN sponsorluğunda düzenlenecek ve bankaların yatırım fırsatlarının değerlendirileceği "Emlak Sektörünün 2014 Beklentileri Paneli" nde, emlak sektöründe nihai tüketiciyi ilgilendiren kredi bilgileri de paylaşılacak.