YDA Grup The İstanbul Veliefendi Evleri!

YDA Grup The İstanbul Veliefendi Evleri!

Firma: YDA Grup ve Kuruluş İnşaat

Proje: The İstanbul Veliefendi

YDA Grup The İstanbul Veliefendi Evleri İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu'nda inşa ediliyor. Projede yer alan daireler 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi.Zeytinburnu  The İstanbul Veliefendi  Evleri 15 blok ve 1 rezidans halinde yükseliyor. Proje YDA Grup ile Kuruluş İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor.


YDA Grup The İstanbul Veliefendi Evleri daire fiyatları; 3+1'lerde 1 milyon 200 bin TL ile 1 milyon 600 bin TL, 4+1'lerde 1 milyon 400 bin TL ile 1 milyon 800 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.


Toplamda 68 bin 33 metrekare alana sahip The İstanbul Veliefendi Konutları 486 adet daireden oluşuyor. Projede yüzde 25 peşin ödemelerde, kalan tutar 120 ay vadelendirilebiliyor. 


The İstanbul Evleri Veliefendi konut projesinde bellboy, lounge, oda servisi, açık ve kapanabilir kapalı yüzme havuzu, fitness center, kuru temizleme, reception, concierge, kuaför, vale parking hizmetleri gibi sosyal yaşam alanları yer alıyor.


Satış süreci devam eden The İstanbul Veliefendi Rezidans; Merter'e 2 kilometre, Topkapı'ya 4 kilometre, Bakırköy ve Sahil Yolu'na 1 kilometre, Atatürk Havalimanı'na ise 8 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor. 


YDA Grup The İstanbul Veliefendi Evleri  nerede?

Adres: Prof. Dr. Turan Güneş Caddesi Veliefendi - İstanbul


The İstanbul Veliefendi Evleri iletişim

Telefon: 0212 558 13 13

Web: http://www.theistanbulveliefendi.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor