Yeni Gimat GYO kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik süresini uzatacak!

Yeni Gimat GYO kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik süresini uzatacak! Yeni Gimat GYO kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik süresini uzatacak!

Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik süresinin uzatılması için Sermaye Piyasası Kurulu ve ilgili diğer kurumlara başvuru yapacak.Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik süresinin uzatılması hakkında açıklama yaptı.

 

Yeni Gimat GYO yönetim kurulu, kayıtlı sermaye tavanının geçerlilik süresinin 2017 yılından 2022 yılına uzatılması amacıyla Şirket Esas Sözleşmesinin "Sermaye ve Paylar" başlıklı 6. maddesinin tadil edilmesi için Sermaye Piyasası Kurulu ve ilgili diğer kurumlara başvuru yapılmasına karar verildi.


Yeni Gimat GYO'nun KAP açıklaması: 
Şİrketimiz yönetim kurulu, kayıtlı sermaye tavanının geçerlilik süresinin 2017 yılından 2022 yılına uzatılması amacıyla Şirket Esas Sözleşmesinin "Sermaye ve Paylar" başlıklı 6. Maddesinin tadil edilmesi için Sermaye Piyasası Kurulu ve ilgili diğer kurumlara başvuru yapılmasına karar vermiştir.