01 / 07 / 2022

Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!

Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!

Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin. Bosch, üstün yoğuşma teknolojisiyle yüksek oranda tasarruf sağlayan yeni ürünü Condens 2500 W yoğuşmalı kombisini tüketicilerin beğenisine sundu.Kompakt ölçüleriyle az yer kaplarken şık görünümüyle de dikkat çeken yeni yoğuşmalı kombi, LCD ekranıyla kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bosch Condens 2500 W yoğuşmalı kombi, lansmana özel 300 TL indirimle satışa sunuluyor.


Bosch‘un yoğuşma teknolojisiyle piyasaya sunduğu son ürünü Condens 2500 W, gaz tüketimini azaltarak ısıtma ve sıcak su maliyetlerinde yüksek oranda tasarruf sağlıyor. Kurulum ve kullanım kolaylığıyla öne çıkan yeni yoğuşmalı kombi, modern ve kompakt tasarımıyla evlere üstün bir konfor sunuyor. 


Duvara yakın standart dikey hidrolik bağlantılara sahip olan kombi, ilave bir montaj plakasına ihtiyaç duymuyor. Şık görünmesinin yanı sıra az yer kaplayan Bosch Condens 2500 W, en dar alanlara bile kolaylıkla monte edilebiliyor.  


Bosch Condens 2500 W, açık ve net şekilde yapılandırılan LCD kullanıcı arayüzü ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Birkaç tuş ve mantıksal sembollerden oluşan arka aydınlatmalı ekran sayesinde karanlıkta bile kolayca görülebiliyor. 


Bosch’un ileri teknoloji ürünü yoğuşmalı kombisi çevreye duyarlı özellikleri ile ön plana çıkarken yüksek verimi sayesinde tüketicinin yakıt faturalarını önemli oranda hafifletiyor. 


Bosch’un yüksek verimli yoğuşma teknolojisine sahip Condens 2500 W kombi 300 TL indirimle satışa sunuluyor


Bosch, üstün konfor ve minimum enerji tüketimi sağlayan Condens 2500 W yoğuşmalı kombiye sahip olmayı da kolaylaştırıyor ve lansmana özel 300 TL indirim kampanyası sunuyor. 31 Ekim 2014 tarihine kadar sürecek olan kampanyayla tüketiciler aynı zamanda ‘World Card’a özel peşin fiyatına 9 ay taksit’ fırsatından da yararlanabiliyor. 


Kampanyayla ilgili bilgiler Bosch Isı Sistemleri Çağrı Merkezi 444 4 474  ve www.bosch-climate.com.tr web adresinden alınabiliyor.