Yeni Nesil Eyüp son fiyat listesi!

Yeni Nesil Eyüp son fiyat listesi! Yeni Nesil Eyüp son fiyat listesi!

Firma: Ortadoğu Grup

Proje: Yeni Nesil Eyüp

Yeni Nesil Eyüp projesi konut ve ticari alanlardan oluşuyor. Yeni Nesil Eyüp son fiyat listesi yüzde 10 indirimli olarak 750 bin TL'den başlıyor...Ortadoğu Grup imzasıyla yükselen Yeni Nesil Eyüp projesinde ödeme kampanyası bu ayın sonunda sona eriyor. Proje 8 bin 936 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 

Yeni Nesil Eyüp Konutları 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. Yeni Nesil Eyüp'te 222 adet konut ve 9 adet ticari birime yer veriliyor. 

Ortadoğu Grup imzası taşıyan proje İstanbul Eyüp Çırçır Mahallesi'nde yer alıyor. Yeni Nesil Eyüp projesinde daire büyüklükleri 113 ile 150 metrekare arasında değişiyor. 
 
Yeni Nesil Eyüp ödemeleri!

Yeni Nesil Eyüp'te yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. 2018 yılı Mart ayında daire teslimleri yapılacak olan projede ödemeler 2019 yılı itibariyle başlıyor.
 
Nesil Eyüp Evleri ortak kullanım alanlarında; sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kapalı otopark gibi imkanlar da olacak. 


Yeni Nesil Eyüp son fiyat listesi!

Projede 2+1 dairelerin fiyatları 835 bin TL'den başlıyor. Ay sonu sona erecek yüzde 10 indirim kampanyası ile fiyatlar 750 bin TL'ye düşüyor.
 
Yeni Nesil Eyüp iletişim!
Tel: (0212) 221 21 16  
Web: http://www.yeninesileyup.com/landing 
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor