13 / 08 / 2022

Yılın zirvesine çıkan euroda son dakika gelişmesi! İşte 7 Haziran 2022 euroTL!

Yılın zirvesine çıkan euroda son dakika gelişmesi! İşte 7 Haziran 2022 euroTL!

Euro kuru yılın zirvesi olan 17,95 lira seviyesine yükseldi. Milyonlarca vatandaş euro kurunu yalından takip etmeye başladı. Yurt içi piyasalarda bugün milyonlarca vatandaş tarafından aratılıyor. Peki euro kaç TL oldu? İşte 7 Haziran 2022 euro kuru...Yılın zirvesine çıkan euroda son dakika gelişmesi! İşte 7 Haziran 2022 euroTL!

Büyük ve küçük ölçekli yatırımcılar tarafından yakından takip edilen döviz piyasası bugün de milyonlar tarafından sıkı takip ediliyor. Bugün piyasalarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları bekleniyor. Bu hafta Türkiye’de  cuma günü işsizlik oranı bekleniyor.

yasaların gündeminde olacak bu gelişmeler piyasaların şekillenmesinde etkili olacaktır.  17,95 lira seviyesi ile yılın en yüksek rakamına ulaşan euroda son durum ne? Euro bugün kaç TL oldu? 7 Haziran 2022 euro/TL...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.