02 / 07 / 2022

Zer Bostancı'da 750 bin TL’den başlayan ön talep fırsatı!

Zer Bostancı'da 750 bin TL’den başlayan ön talep fırsatı!

Zer Bostancı projesi, şehir hayatından kopmadan, dalından kiraz yemenin keyfini yaşamak isteyenleri, deniz manzaralı daireler ile huzur dolu bir hayata davet ediyor. Proje, 750 bin TL’den başlayan ön talep fiyat avantajıyla dikkat çekiyorZer Bostancı projesi, şehir hayatından kopmadan, dalından kiraz yemenin keyfini yaşamak isteyenleri, deniz manzaralı daireler ile huzur dolu bir hayata davet ediyor. Proje, 750 bin TL’den başlayan ön talep fiyat avantajıyla dikkat çekiyor


Ceylan İnşaat’ın son projesi Zer Bostancı, İstanbulluları özledikleri komşuluk ilişkileri ve kaliteli yaşamla buluşturmaya hazırlanıyor. Zer Bostancı’nın kiraz bahçelerinde dalından meyve toplayabilir, deniz manzarasına karşı sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebilir ya da Bağdat Caddesi’ne yürüyerek alışverişe gidebilirsiniz. İstanbul’un keyfini çıkarmak için her fırsatı sunan butik projede, farklı büyüklüklerde 2+1 daireler bulunuyor.


750 bin TL’den başlayan fiyatlarla Bostancı’da daire fırsatı


Zer Bostancı projesinde 750 bin TL’den başlayan ön talep fiyatları, hem bu prestijli bölgede ulaşılabilir ev sahibi olmak isteyen aileler hem de kısa sürede kazanmak isteyen yatırımcılar için fırsat sunuyor.


Bostancı’nın merkezinde inşa edilen Zer Bostancı projesinde, 62 daire ve 2 ticari alan yer alıyor. Cazip lokasyonu ile de dikkat çeken proje, Bağdat Caddesi’ne sadece 2 dakika mesafede yer alıyor. Toplu taşımayı tercih edenler için ise deniz otobüsü iskelesi ve otobüs durakları yürüme mesafesinde. Modern yaşamın ihtiyaçlarına yönelik özel çözümlerle desteklenen proje, konforlu ve ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını açıyor.


Projeyle ilgili her türlü bilgiye www.zerbostanci.com adresinden veya 444 70 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.