30 / 11 / 2022

Ziraat Bankası ekonomik krizle boğuşan emeklilere 40 bin TL verecek!

Ziraat Bankası ekonomik krizle boğuşan emeklilere 40 bin TL verecek!

Emekli maaşını Ziraat Bankasında alanlara Bankadan sevindiren açıklama geldi. Ziraat Bankası emekliler için uygulamaya koyduğu kampanyasını "Maaşını Ziraat'ten Alan Emeklilere Özel Krediler Ziraat'te" ismiyle duyurdu. İşte detaylar...Türkiye'de pek çok emekli maaşlarını yılların deneyimine sahip olan Ziraat Bankası'ndan aracılığıyla alıyor. Uygun faiz oranları ile müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak kredi kampanyaları düzenleyen banka şimdi ise emeklilerin acil gereksinimlerini karşılaması için emekli müşterilerine özel kredi kampanyaları düzenliyor.

Ziraat Bankası ekonomik krizle boğuşan emeklilere 40 bin TL verecek!

Maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığı ile alan emeklilere Emeklinin Artısı Kredi Paketi ile konut ve nakit ihtiyaçlarını avantajlı şartlar ile karşılıyor, Dijital Kredi ürünü ile emekliler şubeye gitmeden kredi kullanabiliyor. Peki, kredi faiz oranları ne kadar? Ziraat emeklilere hangi imkanları sağlıyor? Emekli ihtiyaç kredisi ne kadar? İşte detaylar...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön