28 / 11 / 2022

Ziraat Bankası dur durak bilmiyor! Şimdi de emeklilere 40 bin TL verecek!

Ziraat Bankası dur durak bilmiyor! Şimdi de emeklilere 40 bin TL verecek!

Emekli maaşını Ziraat Bankasında alanlara Bankadan şoke eden fırsat geldi. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisini "Maaşını Ziraat'ten Alan Emeklilere Özel Krediler Ziraat'te" kampanyasıyla duyurdu. İşte detaylar...Türkiye'de bir çok emekli yılların deneyimine sahip olan Ziraat Bankası'ndan maaşlarını alıyor. Uygun faiz oranları ile müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak kredi kampayalarını açıklayan banka şimdi ise emeklilerin acil gereksinimlerini karşılaması için emeklilere özel kredi kampayaları düzenliyor.

Ziraat Bankası dur durak bilmiyor! Şimdi de emeklilere 40 bin TL verecek!
Maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığı ile alan emeklilere Emeklinin Artısı Kredi Paketi ile konut ve nakit ihtiyaçlarını avantajlı koşullar ile karşılıyor, Dijital Kredi ürünü ile şubeye gitmeden kredi kullanabiliyor. Peki Başvurular nereden nasıl yapılıyor? Başvuru şartları ve detayları neler? İşte ayrıntılar...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön