01 / 04 / 2023

Ziraat Bankası emekli promosyon kampanyasında tutarlar güncellendi! İşte ödenecek rakam…

Ziraat Bankası emekli promosyon kampanyasında tutarlar güncellendi! İşte ödenecek rakam…

Ziraat Bankası emekli maaş promosyonu kampanyasında başvuru süreleri ve ödenecek tutarlar konusunda güncellemeye gitti. Emekli maaşı taşıma işlemleri ve emekli promosyon ödemeleri hakkında merak edilen bütün detaylar haberimizde…Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile bankalar arasındaki görüşmeler ve imzalanan protokol emekli vatandaşlara yaradı. Kamu bankalarının promosyon rekabetine özel bankaların da dahil olmasıyla ve başvuru sürelerinin uzatılması ile yeniden gündeme gelen emekli promosyon kampanyalarında en çok merak edilen bankalardan biri de Ziraat Bankası oldu. Peki Ziraat Bankası emekli promosyon tutarı ne kadar, Ziraat Bankası emekli promosyon ödemesi ne zaman yapılıyor? Ziraat Bankası hangi maaşa ne kadar promosyon ödüyor? Gibi soruların yanıtları ve promosyon kampanyasının detayları haberimizde…

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU İÇİN BAŞVURU NEREYE YAPILIR?

Ziraat Bankası'nın emekli promosyonu kampanyasından faydalanmak isteyen ve promosyon ödemesi almak isteyen vatandaşlar başvurularını Ziraat Bankası şubelerinden, Ziraat Bankası ATM'lerinden, Ziraat Bankası internet şubesinden ve SMS yoluyla veya müşteri iletişim merkezlerini arayarak yapabilir.

ZİRAAT BANKASI’NIN EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON ÖDEMELERİ KAÇ LİRA?

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığı ile alan emeklilere ödenecek tutarlar tek tek açıklandı. Emekli vatandaşların çok merak ettiği promosyon tutarları şöyle:
Geri Dön