18 / 08 / 2022

Ziraat Bankası gözü kararttı! Emekliye 300.000 TL!

Ziraat Bankası gözü kararttı! Emekliye 300.000 TL!

Ziraat Bankası, internet sitesinden yapılan resmi duyuruda, emekli maaş alan vatandaşlara hem borçlarını kapatabilmek hem de ihtiyaçları için kredi kullanabilmek için 300 bin TL kadar nakit kredi verileceği ilan edildi. Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alan vatandaşlara 300 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı duyuruldu. Ziraat Bankası, internet sitesinden yapılan resmi duyuruda, emekli maaş alan vatandaşlara hem borçlarını kapatabilmek hem de ihtiyaçları için kredi kullanabilmek için 300 bin TL kadar nakit kredi verileceği ilan edildi. 

Ziraat Bankası, emekli maaş alan vatandaşlar için yaptığı bu düzenlemede kredi kampanyalarına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilere 3 ay ertelemeli, 12 ay vadeli kredi verecek ve vermiş oldukları bu krediler ile birlikte tüm banka borçlarını kapatarak işlemlerini gerçekleştirebilecekler. 

1.99 faiz oranlarından faydalanarak emekli kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyaya katılmak isteyenler  başvurularını hemen gerçekleştirebilir.

Emekli Kredisi Başvurusu 

Ziraat Bankası gözü kararttı! Emekliye 300.000 TL!
 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.