02 / 02 / 2023

Ziraat Bankası'ndan müjde! Yeni kampanyasını duyurdu! Son tarih 31 Aralık 2022!

Ziraat Bankası'ndan müjde! Yeni kampanyasını duyurdu! Son tarih 31 Aralık 2022!

Türkiye'nin en çok tercih edilen kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası resmi web adresinde kampanya detaylarını paylaştı. Bu kampanyanın isimi ise "Vatan Bilgisayar'da 500 TL İndirim" oldu. Son tarih 31 Aralık 2022! Peki, kampanya ayrıntıları neler? İşte kampanya detayları...Türkiye'nin en popüler kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası kampanya detaylarını resmi internet sitesinde paylaştı. Bu kampanyanın isimi ise "Vatan Bilgisayar'da 500 TL İndirim" oldu. Ziraat Bankası,kampanyanın diğer detaylarını da internet sitesinden paylaşarak şu açıklamayı yaptı:

"Bankkart'ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Vatan Bilgisayar'da tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri alışverişinize 500 TL indirim verilecektir."

Ziraat Bankası ndan müjde! Yeni kampanyasını duyurdu! Son tarih 31 Aralık 2022!

Bankkart ile Metro Marketler'den farklı günlerde ve tek seferde yapılacak ilk bin 500 TL ve üzeri alışverişe 150 TL, ikinci bin 500 TL ve üzeri alışverişe 150 TL, toplamda 300 TL Bankkart Lira verilecek.

Kampanya 15 Kasım - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerli olacak.

Kampanyaya başvuru ise Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından gerçekleştirilebilir. 

Peki, kampanya ayrıntıları neler? İşte kampanya detayları...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön